Prof. Dr. Taner Yavuz, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Prof. Dr. Taner Yavuz

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi - İstanbul

Kalp Deliği, Kardiyomiyopati (Kalp Kası Hastalığı), Kalp Grafisi (Telekardiyografi)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi (2)

İçmeler Mahallesi Aydemir Sokak No:2 34947  Tuzla, İstanbul
Prof. Dr. Taner Yavuz

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Otopark (Ücretli) Oyun Odası Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit
Küçükbakkalköy Mahallesi. Merdivenköy Yolu Caddesi No:12 Kat: 1 34750 Ataşehir/İstanbul  Ataşehir, İstanbul
Prof. Dr. Taner Yavuz

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) İkram Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit

Taner Yavuz Hakkında

Taner Yavuz Kimdir?

Prof. Dr. Taner Yavuz, hafta içi hergün ve Cumartesi günleri Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmenevi karşısında CZD Plaza'da Muayenehanesinde Çocuk Kardiyolojisi poliklinik hizmeti sunmaktadır. Özgeçmiş: Üsküdar’da doğan Prof. Dr. Taner YAVUZ, İlk (Avni Başman), Orta (Üsküdar-Ayazma) ve Lise (Burhan Felek) öğrenimlerini Üsküdar'da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden tıp doktoru olarak mezun oldu. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığı ve Çocuk Kardiyolojisi Yandal Uzmanlığını İstanbul Tıp Fakültesinde tamamladı. 2001-2009 yılları arasında Abant İzzet Baysal ve Düzce Üniversitelerinde öğretim üyesi olarak görev yaptı. 2010-2016 yıllarında Zeynep Kâmil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Çocuk Kardiyolojisi ünitesinde çalıştı. Çalışmalarını özellikle kritik doğumsal kalp hastalarının fetal tanı ve izlemi, doğum sonrası yoğun bakım tedavileri ve kateterle girişimsel işlemler alanında yoğunlaştırdı. 2016 yılından itibaren Okan Üniversitesinde Çocuk Kardiyolojisi Bilim Dalında profesör olarak göreve başladı.

Diploma aldığı kurum

  • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Fotoğraflar

Hobiler

  • Seyahat
  • Tarih
  • Fotoğraf

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

AN..OY

Dr Taner Bey çok kaliteli, ilgili, anlayışlı bir hekim. Bizi anne baba olarak çok rahatlattı. Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. 28-06-2019

. Zeynep Şirin..el

cok begendik ilgisi alakasi bilgisi sevecen cok iyi bir doktor tesekkuler her sey icin Allah sayilarinizi arttirsin saglik dilerim... 21-04-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Taner Yavuz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Taner Yavuz kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. T Yavuz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Taner Yavuz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. T Yavuz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Taner Yavuz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Taner Yavuz Prof. Dr. Taner Yavuz Prof. Dr. Taner Yavuz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Taner Yavuz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Taner Yavuz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Kardiyolojisi uzmanıdır. Koroner anjiyogram, Kalp kapakçığı değişimi, Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma, Korda ve papiler kas onarımı, Kalp transplantasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Kalp Deliği, Kardiyomiyopati (Kalp Kası Hastalığı), Kalp Grafisi (Telekardiyografi), Kalp Zarı İltihabı (Perikardit), Miyokardit (Kalp Kası İltihabı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Taner Yavuz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Taner Yavuz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Taner Yavuz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. T Yavuz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Taner Yavuz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. T Yavuz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.