Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - Ankara
5.0

Meme Kanseri Cerrahisi, Tiroid Kanseri, Kolon Kanseri

“Bu site gibi yorumları okuyarak Mahmut Bey e gitmeye karar verdim.Çok doğru bir karar olmuş.Gereksiz...” Devamı

Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur

Prof. Dr. Mahmut Can YAĞMURDUR, 1967 yılında Mersin'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını da aynı fakülte'de yaparak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Ayrıca Cerrahi Onkoloji üzerine yan dal ihtisas sahibidir.

Uzmanlık eğitimi sonrasında çeşitli özel hastanelerde görev almış, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 2000 - 2003 yılları arasında Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı uzmanı olarak, 2003 - 2006 yılları arasında Yardımcı Doçent Doktor olarak, görev almış ve 2006 yılında Doçent Doktor olmuştur. 

2011 Yılında özel bir sağlık kuruluşunda çalışmalarına özel bir sağlık kuruluşunda devam eden Prof. Dr. Mahmut Can YAĞMURDUR, 2013 - 2015 yılları arasında Lokman Hekim Ankara Hastanesi'nde hasta kabulü yapmış 2015 - 2017 yılları arasında Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak çalışmıştır.

50 yurtdışı ve 20 yurt içi dergide yayınlanmış makaleleri bulunmakta olan Prof. Dr. Mahmut Can YAĞMURDUR, 1 adet tercüme ve 2 adet kitap bölümü yazarlığı bulunmakta, bu eserler toplam 657 yurt dışı yayında kaynak gösterilmiştir.

Prof. Dr. Mahmut Can YAĞMURDUR, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Tunalı Hilmi Cad. Gümüşsoy Pasajı Kat :2 No :79 /7 Çankaya/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Stapler hemoroidopeksi Timektomi Tiroit sintigrafisi Tiroit ultrasonografisi Guatr ameliyatı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. Mahmut Can YAĞMURDUR, 1967 yılında Mersin'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını da aynı fakülte'de yaparak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Ayrıca Cerrahi Onkoloji üzerine yan dal ihtisas sahibidir. Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Meme Kanseri Cerrahisi Tiroid Kanseri Kolon Kanseri Kanser Cerrahisi Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 80 45

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ag
Arz*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bu site gibi yorumları okuyarak Mahmut Bey e gitmeye karar verdim.Çok doğru bir karar olmuş.Gereksiz tahlillerle yormadan sıkıntılarınızı dinledi, detaylı anlattı ve daha sağlıklı bir yaşam için nelere dikkat etmemiz gerektiği yönünde önerilerde bulundu.

ZE
ZEY*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hayatta sağlıklı kalabilmenin şartı doğru beslenme ve vücudun çok iyi donanımlı bir şefin yönetmesiyle mümkün. Benim İçinde bu şef Prof.Dr.Mahmut Can YAĞMURDUR'dur Hocam ailemizin doktoru olup ameliyatlarımızda şefkatiyle bizisağlığımıza kavuşturmuştur. Realist,Müşfik hocama teşekkür eder.Sağlıklı başarılı seneler diliyorum...

Gül*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mahmut Hocamı tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum.Yaklaşık 10 Yıldır hastasıyım ve çok tecrübeli,başarılı bir doktor olmasının yanı sıra insana moral veren sıcak tutumu var.Mahmut Hoca her türlü hastalık sıkıntımızda bizlere çözüm bulan mükemmel bir hekimdir.İyi ki onu tanıyıp onun hastası olmuşum.Başarılarının katlanarak devam etmesini dilerim...

NS
Neş*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dalında en iyi Doktorlardan bir tanesi Mahmut Hocamdır.Böyle bir doktora tedavi olduğum için Allah'a şükrediyorum ve kendimi çok şanslı hissediyorum.Hocamın şevkatli ve sevecen olması da ayrıca bizleri çok mutlu etti kimse hasta olmasın ama olduğunda da doğru adres Mahmut Hocamdır...

TE
TAY*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

SLM.Iğdırda olmamıza rağmen yaptığımız araştırmalarla Mahmut beyle tanıştık.keşke daha önce böyle bir doktorun olduğunu bilseydik ve baştan ona muayene olsaydık.herşey için çok teşekkürler Mahmut Bey.Ayrıca Canan Hanıma ilgisinden ötürü teşekkürler.içimiz rahat Iğdıra döndük.Taylan

*
***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Mahmut Hoca, hastalarına karşı çok saygılı, merhametli, süreç hakkında mutlaka bilgi veren bir hekim. Ameliyat süreci, öncesi, sonrası gerçekten çok ilgili davrandı. Çok teşekkür ediyorum kendilerine. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Allah hocamızın yolunu açık etsin.

SH
Sev*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Mahmut Bey, öncelikle mükemmel bir İNSAN! İstanbul'da yaşıyor olmamıza rağmen, annemizi Ankara'ya ona götürüyoruz. İstanbul'da özel bir hastanede annemin check upta göğsünde bir kitle saptandı ve hekim direkt göğüs ucundan girerek ameliyat yapıp almamız lazım dedi. Hemen annemi kendisine götürdük ve kitlenin iyi huylu olduğunu, ameliyat gerekmediğini sadece takip altında tutacağını belirtti. Kendisini yıllar önce hasbel kader bulmuştuk, "Genel Cerrah" anlamında gözü kapalı güvendiğimiz, harika bir doktor biliyor olmanın rahatlığı içindeyiz ailecek!

MD
Meh*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Mahmut hocam güler yüzlü ve samimi bir doktor. Her konuda yardımcı oldu ve sağlık sorunumla ilgili hemen tedaviye başladı. Tedaviden de kısa sürede yanıt almayı başardı. Mahmut Can Yağmurdura teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla herkese önerebilirim Mahmut beyi.

EY
Eli*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Mahmut Can Yağmurdur hayatımı değiştiren bir doktor oldu benim için. Problemim ile ilgili bana çok yardımcı oldu. Sorularımı sabırla cevapladı, beni bilgilendirmeyi ihmal etmedi. Mahmut beyin gerçekleştirdiği operasyondan da çok memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum kendilerine.

RN
Rey*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Sayin Yagmurdur, hastasina saygi duyan çok degerli bir hekim. Ameliyatimiz öncesi ve sonrası ilgi ve alakasi, naif tavirlari ve basarili operasyonları ile gercekten az bulunan hekimlerden.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508118045

Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur Cerrahi Onkoloji Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Mahmut Can Yağmurdur Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji uzmanıdır. Meme Kanseri Cerrahisi, Tiroid Kanseri, Kolon Kanseri alanlarında hizmet veriyor ve Stapler hemoroidopeksi, Timektomi, Tiroit sintigrafisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube