Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz

Radyoloji, Girişimsel Radyoloji - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kıvılcım Yavuz Hakkında

Kıvılcım Yavuz Kimdir?

Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz, Radyoloji ve Girişimsel Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Girişimsel Radyoloji Kıvılcım Yavuz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 18.07.2003)

Kıvılcım Yavuz Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

L..AFAT
Zamanlama
İlgi
Ortam

1,5 AYDIR 85 YAŞINDAKİ ANNEMİN KAROTİS TIKANIKLIĞI İÇİN 5 DR A (HASTAHANE+MUAYENEHANE)GİTTİM 2 PROF DR HEMEN STENT KONULMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEREK HASTAHANEYE YATIRMAYI TEKLİF ETTİ SON OLARAK PROF DR KIVILCIM HOCAYA GİTTİM DOSYALARI İNCELEDİ VE ANNEMİN HASTALIĞI İLE İLGİLİ BİR SAAT EKSİ VE ARTILARI RİSKİ SÖYLEYEREK SEÇİMİN BİZE AİT OLDUĞUNU SÖYLEDİ BU KADAR DÜRÜST İNSANCIL BİR DOKTOR OLDUĞUNDAN DOLAYI SÜKRANLARIMI VE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM. EĞER BÖYLE BİR SORUN YAŞIYORSANIZ MUTLAKA GÖRÜŞMENİZİ VE ÖYLE KARAR VERMENİZİ ÖNERİRİM. 22-06-2021

n..biri
Zamanlama
İlgi
Ortam

OĞLUMUZUN KANATSIZ MELEĞİ. HİÇBİR DOKTOR DOKUNMAYA CESARET EDEMEZKEN. AMANSIZ MÜCADELEMİZDE DOĞRU ADIMLARI ATMAMIZA YARDIMCI OLAN EN BÜYÜK DESTEKÇİMİZ VE YOL GÖSTERİCİMİZ OLDU. ONA DUYDUĞUMUZ MİNNETİN TARİFİ VE MİKTARI BU DÜNYADAKİ HİÇ BİR ÖLÇÜ BİRİMİYLE ANLATILAMAZ. 01-12-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. K Yavuz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. K Yavuz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kıvılcım Yavuz ile anlaşmalı?
Kıvılcım Yavuz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz Radyoloji, ,Girişimsel Radyoloji uzmanıdır.

Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. K Yavuz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Kıvılcım Yavuz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. K Yavuz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.