Prof. Dr. Kazım Devranoğlu

Göz Hastalıkları - İstanbul - Şişli

Konjonktivitler, Akıllı Lens, Miyopluk

Randevu Al 0 (850) 811 40 95

Doktorun Adresi

Hakkı Yeten Caddesi No: 23 Vital Fulya Binası Kat: 9 Daire:29  Şişli, İstanbul
İris Göz Hastalıkları Merkezi

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 40 95
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Kazım Devranoğlu Hakkında

Kazım Devranoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Kazım DEVRANOĞLU, lisans öncesi öğrenimini 1973 -1976 yılları arasında İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'nde bitirmiştir. 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1982 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1987 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda 1995 yılında Doçentlik, 2000 yılında ise Profesör kadrosuna atanmış olan Prof. Dr. Kazım DEVRANOĞLU, 1990-2006 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anabilim Dalı'nda görev yapmıştır.

2006-2009 yılları arasında Dünya Göz Hastanesi'nde, 2009-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde ve Dünya Göz Hastanesi'nde kısmi zamanlı olarak, 2011-2014 yılları arasında ise yine Dünya Göz Hastanesi'nde Medikal Direktör olarak görev yapmış olup mesleki çalışmalarına İris Göz Hastalıkları Merkezi'nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Kazım DEVRANOĞLU, Türk Oftalmoloji Derneği (TOD), Türk Cumhuriyetleri Oftalmoloji Derneği, European Society of Cataract and Refractive Surgery (ESCRS) ve American Academy of Ophthalmology (AAO) derneği üyesidir. Ayrıca kendisinin 100’ün üzerinde ulusal ve uluslararası bilimsel makale ve yayını bulunmaktadır.

 

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Konjonktivitler
 • Akıllı Lens
 • Miyopluk
 • Alerji
 • Astigmatizma
Tedaviler
 • Katarakt cerrahisi
 • Yaşa bağlı makula dejeneresansı tedavileri
 • Botulinum toksini tip b
 • Multifokal göz içi lensleri
 • Göz kapağı germe
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 40 95

Kazım Devranoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lşen..asakal
Zamanlama
İlgi
Ortam

İleri derecede katarak olan gözümün muayenesi için İstanbul’da tanınmış Ve işinde uzman dört göz profesörü‘ne muayene oldum En son kazım Bey’in muayenesiyle ikna oldum ve ameliyat olmaya karar verdim gözüm hiç görmüyordu ve muayene olduğum diğer hekimlerin tamamı bu gözün görüp görmemesi ile ilgili şüpheliydi 8 Ekim 2021 tarihinde ameliyatımı oldum ve gözüm şu an görüyor cumartesi günü kontrollerini yaptırdım kontrole 1 saat gecikmeme rağmen doktor bey sabırla beni bekledi ve kontrollerim yaptı her şey çok güzel geçti ilgili insani ve vicdani duyguları yüksek eğitimli bir kişi tereddüt etmeden herkese tavsiye ediyorum. 10-10-2021

at ..akuş
Zamanlama
İlgi
Ortam

çok mükemmel bir doktor ve samimi bir insan. Güven veriyor , bilimsel.Tecrübeli . bürün sorularımızı cevapladı 29-05-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kazım Devranoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Kazım Devranoğlu Makaleleri

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kazım Devranoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Kazım Devranoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 40 95

Prof. Dr. Kazım Devranoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Kazım Devranoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Kazım Devranoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Kazım Devranoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Kazım Devranoğlu İris Göz Hastalıkları Merkezi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Kazım Devranoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Kazım Devranoğlu Göz Hastalıkları, uzmanıdır. Katarakt cerrahisi, Yaşa bağlı makula dejeneresansı tedavileri, Botulinum toksini tip b, Multifokal göz içi lensleri, Göz kapağı germe, Botulinum toksini tip a, Botulinum toksini enjeksiyonu, Tonometre, Kornea topografisi, Katarakt ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve Konjonktivitler, Akıllı Lens, Miyopluk, Alerji, Astigmatizma hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Kazım Devranoğlu için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Kazım Devranoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Kazım Devranoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Kazım Devranoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Kazım Devranoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 28 Kas
Pzt 29 Kas
Sal 30 Kas

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.