Prof. Dr. İzzet Fresko

Dahiliye - İç Hastalıkları, Romatoloji - İstanbul
5.0

Osteoporoz (Kemik Erimesi), Kas Romatizması, Kas Sertliği

“Muhteşem bir hekim ve hocadır kendilerine teşekkür ediyorum” Devamı

Prof. Dr. İzzet Fresko

Prof. Dr. İzzet FRESKO, Lisans öncesi eğitimini 1979 yılında İstanbul Amerikan Robert Lisesi'nde, tıp eğitimini ise 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda İç Hastalıkları ihtisasını, 1999 yılında ise Romatoloji yan dal ihtisasını tamamlayarak İç Hastalıkları ve Romatoloji Uzmanı olmuştur. Aynı yıl üniversitenin Doçent kadrosuna, 2005 yılında da Profesör kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. İzzet FRESKO, mecburi hizmet yükümlülüğünü 1986-1987 yılları arasında Tokat Reşadiye Hasanşeyh Sağlık Ocağı'nda, 1992-1994 yılları arasında ise Sultanbeyli Devlet Hastanesi'nde yerine getirmiştir. 1994-1995 yılları arasında Marsilya Üniversitesi Romatoloji Bilim Dalı'nda 9 ay süreyle konuk araştırma görevlisi olarak bulunmuştur. 1999 - 2005 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda Romatoloji Doçenti olarak görev yapmıştır.

Prof. Dr. İzzet FRESKO, 2005 yılından beri Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Romatoloji Profesörü olarak görev yapmakla beraber, Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Tükürük bezi biyopsisi

Hocam merhaba. Ben 33 yaşında bir kadınım. 9 ay önce doğum yaptım. Bana eklem ağrıları şikayetiyle fizik tadavi doktoru tarafından fibromiyalji tanısı kondu. Ağız ve göz kuruluğu şikayetim olduğu için annemde de RA ve sjögren Sendromu olduğu için romatolojiye gittim. Ana testim pozitif diğerleri negatif çıktı. Dudak biyopsisi istedi doktorum sonuç bekliyoruz. Benim sorum şu: Biyopsi günü diş çekimim vardı sıvı alamadım gün boyu ve stresyliydim. Ağzım ekstra kuruydu. Bu durum biyopsi sonucunu etk...

Daha Fazla
Prof. Dr. İzzet Fresko

Prof. Dr. İzzet Fresko tarafından cevaplandı

Hayır bu durum biopsi sonucunuzu etikelemez. Cevabı görmek için tıkla.

30 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Tahlil sonuçları

hocam size daha öncede aynı sorunla danismistim göğüs ağrısı sırta ağrısı şikayetlerim vardı akciğer kalp hepsine bakıldı sorun çıkmadı fizik tedaviye gittim oda kan testi yaptı şimdi sonuçlara baktığımda paniklememe sebeb olan moralimi çok bozan bir sonuç var tahliller arasında Anti nükleer antikor can kısmı var orda iki adet artı ile pozitif yazıyor nükleer patern ++diye internette hiç iyi şeyler yazmıyor lütfen hocam sizden rica bu ciddi bir hastalık mi kalıcı ve bana problem yaşatacak biseym...

Daha Fazla
Prof. Dr. İzzet Fresko

Prof. Dr. İzzet Fresko tarafından cevaplandı

Antinükleer antikorun pozitif olması sizi otomatik olarak iltihaplı romatizma hastası yapmaz. Bu ant... Cevabı görmek için tıkla.

30 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Eritema nodozum

Hocam Merhaba 29 yaşındayım 16 yaşında eritema nodozum bulgusu ile bir çok tahlil test verdim sonuç çıkmadı ANA testim pozitif. Geçen yıl tekrar gittim sonuç yine yok.Yaygın vücut ağrım var özellikle sırt ve eklem ağrım . Yıllardır geçmeyen de bademcik enfeksiyonum var tek taraflı bununla alakası olabilir mi? Özellikle sırt ağrım hayat kalitemi düşüyor artık sonuç bulunamıyor. Ne düşüyorsunuz?

Prof. Dr. İzzet Fresko

Prof. Dr. İzzet Fresko tarafından cevaplandı

Bademcik enfeksiyonu eritema nodozuma yol açabilir. ANA testi pozitivitesi ve sırt ağrısı dahil yayg... Cevabı görmek için tıkla.

30 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Prof. Dr. İzzet Fresko Özel Muayenehanesi
Hakki Yeten Cad. Asçıoğlu Plaza No: 17 Kat: 3 Daire: 7 Şişli/İstanbul
Tedaviler
Kas Hastalıkları Kas-iskelet (diz, omuz, ayak ve el bileği, kalça, sakroiliak) Romatizmal Ağrılar Kas-iskelet sistemi rahatsızlıklarının akut subakut ve kronik dönem tedavileri Kemik erimelerinde tedavi yaklaşımı Devamı
İmkanlar
Wi-fi Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. İzzet FRESKO, Lisans öncesi eğitimini 1979 yılında İstanbul Amerikan Robert Lisesi'nde, tıp eğitimini ise 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı'nda İç Hastalıkları ihtisasını, 1999 yılında ise Romatoloji yan dal ihtisasını tamamlayarak İç Hastalıkları ve Romatoloji Uzmanı olmuştur. Aynı yıl üniversitenin Doçent kadrosuna, 2005 yılında da Profesör kadrosuna atanmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Osteoporoz (Kemik Erimesi) Kas Romatizması Kas Sertliği Kemik Erimesi Kollajen Doku Hastalıkları Kristal Artritleri (Gut, Yalancı Gut) Lupus (Sistemik Lupus Eritematozus, SLE) Lyme Artriti Miyalji (Kas Ağrısı) Miyofasyal Ağrı Sendromu Omurga Kireçlenmesi Omurga Romatizması Osteoartrit (Dejeneratif Eklem) Osteoartrit (Kireçlenme) Osteomalazi (Kemik Yumuşaması)
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 40 33

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
HY
Hat*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce

Muhteşem bir hekim ve hocadır kendilerine teşekkür ediyorum

EG
Ese*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

23 YAŞINDAKİ KIZIMIN 17 YAŞINDAN BERİ NADİR OLSADA DEVAM EDEN DİZ AĞRILARI İÇİN EN DOĞRU BİLGİYİ, TEDAVİYİ, AÇIKLAMAYI VERMESİ VE HASTA PSİKOLOJİSİ İÇİN HER ZAMAN İLETİŞİME AÇIK OLARAK SORULARA CEVAP VEREN TUTUM, DAVRANIŞ VE BİLGİSİ İÇİN NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR.

Fat*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Hocam beni çok iyi aydınlattı,kendisine minnettarım.

ok
Osm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Çok ilgili ve alakalı bir doktor gerçekten Allah razı olsun

Ekm*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim

tt
Tek*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

ilgisi ve aydınlatıcı cevapları için çok teşekkürler

ft
Fer*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

çok ilgili ve sorularıma zamanında yanıt veren değerli ve biligili hocama teşekkürler ve çalışmalrında başarılar dilerim.

BO
BÜŞ*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sorularımızı direk yanıtlıyor mesaj ile bile olsa hastasının her sorusuna cevap veriyor. İyi ki varsınız...

VE
Vol*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

aklıma takılan sorularıma açık ve net şekilde cevap verdiğiniz için çok teşekkürler hocam iyi çalısmalar diliyorum

sb
Sel*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hocama cok teşekkür ediyorum iki kez soru sordum cok kisa bir surede yardimci olacak sekilde cevapladi. İmkanim olsa muayene olmayada gitmek ve yuz yuze gorusmek isterdim.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. İzzet Fresko ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. İzzet Fresko için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. İzzet Fresko için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. İzzet Fresko ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334033

Prof. Dr. İzzet Fresko nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. İzzet Fresko Prof. Dr. İzzet Fresko Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. İzzet Fresko hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. İzzet Fresko Dahiliye - İç Hastalıkları, Romatoloji uzmanıdır. Osteoporoz (Kemik Erimesi), Kas Romatizması, Kas Sertliği alanlarında hizmet veriyor ve Kas Hastalıkları, Kas-iskelet (diz, omuz, ayak ve el bileği, kalça, sakroiliak), Romatizmal Ağrılar hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 433 40 33

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube