Prof. Dr. F. Erkal Bilen

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Spor Yaralanmaları, Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları, Genel Ortopedi Ve Travmalar

5.0

“Çok memnunum” Devamı

Prof. Dr. F. Erkal Bilen

Prof. Dr. F. Erkal BİLEN, lisans öncesi öğrenimini 1990 yılında Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde bitirmiştir. Yine 1990 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamış ve 1996 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1996-2001 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'da yapmıştır.

Prof. Dr. F. Erkal BİLEN, 2003 yılında Prof. Dr. John S. Gould ile beraber American Sports Medicine Institute, Birmingham AL ABD'de Ayak Bileği ve Ayak Cerrahisi alanında ve 2004 yılında Dr. Gavriel Mozes ile beraber The Tel Aviv Sourasky Medical Center'da Omuz ve Dirsek Cerrahisi alanında çalışmalar yapmıştır.

2011 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Doçentlik kadrosuna atanan Prof. Dr. F. Erkal BİLEN, mesleki çalışmalarına Özel Maçka EMAR Tıp Merkezi'nde devam etmekte olup iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

SOL DIZ MR SONUCU

iyi günler hocam sol diz MR sonucumda *suprapatellar bursada sıvı artışı mevcut *diz eklem mesafesinde sıvı artışı izlenmekte *medial menisküs posterior hornunda grade 1 dejenerasyon izlenmekte yazıyor hocam bi tedavi gerektiriyomu

Prof. Dr. F. Erkal Bilen

Prof. Dr. F. Erkal Bilen tarafından cevaplandı

Buz çok faydalı olur. Fizik tedaviye başvurmanızda fayda var. Uygun görürlerse belki bir antiinflama... Cevabı görmek için tıkla.

18 Aralık 2017 tarihinde cevaplandı.

Menisküs ameliyatı sonrası

Hocam merhaba iki ay önce artroskopik menisküs ameliyatı oldum dizlerimin üzerine oturmamda veya merdiven inip çıkmamda bir sorunum yok fakat otobüs ile yolculuk esnasında otururken dizimde tutulma oluyor yürümeye geçince bi sıkıntım kalmıyor bunun İçin bir tedavi görmem gerekiyormu ilginiz için teşekkürler başarılarınızın devamını diliyorum.

Prof. Dr. F. Erkal Bilen

Prof. Dr. F. Erkal Bilen tarafından cevaplandı

Muhtemelen zamanla bu şikayetleriniz düzelecektir. Fizik tedaviden fayda görebilirsiniz. Cevabı görmek için tıkla.

18 Aralık 2017 tarihinde cevaplandı.

İki omuz tendinit

Erkal Hocam merhaba,her iki omuzda tendinit mevcut iki defa kortizon iğne oldum..ayrıca fizik tedavi gördüm..fakat hiç bir iyileşme olmadı..onerilerinize ihtiyacım var hocam..

Prof. Dr. F. Erkal Bilen

Prof. Dr. F. Erkal Bilen tarafından cevaplandı

Omuz ile ilgili tecrübesi olan bir ortopediste başvurmanızda fayda var. Gözden kaçan bir problem de ... Cevabı görmek için tıkla.

11 Aralık 2017 tarihinde cevaplandı.

Özel Maçka EMAR Tıp Merkezi
Harbiye Mah. Maçka Cad. No:3 Şişli/İstanbul
Tedaviler
Omuz artroskopisi Diz artroskopisi Artroskopik akromioplasti Rotator kılıf (cuff) onarımı Diz bağı yaralanmaları Omuz ameliyatı Ayak bileği artroskopisi Kırık Cerrahisi - Tedavisi Açık redüksiyon internal fiksasyon(orif) Diz protezleri Devamı

İlgi Alanları

Spor Yaralanmaları Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları Genel Ortopedi Ve Travmalar Artrit Artroz Aşil Tendon Problemleri Aşil Tendon Rüptürü Ayak Burkulması Bankart Lezyonu Çatlak Çıkıklar Çocukluk Çağı Kırıkları De Quervain Tenosinoviti (Başparmak Tendon Sıkışması) Dirsek Ağrısı Dirsek Çıkıkları
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Fer*** ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Çok memnunum

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. F. Erkal Bilen ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. F. Erkal Bilen için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. F. Erkal Bilen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. F. Erkal Bilen Özel Maçka EMAR Tıp Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. F. Erkal Bilen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. F. Erkal Bilen Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Spor Yaralanmaları, Ayak Bileği Kıkırdak Lezyonları, Genel Ortopedi Ve Travmalar alanlarında hizmet veriyor ve Omuz artroskopisi, Diz artroskopisi, Artroskopik akromioplasti hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube