Prof. Dr. Candan Öztürk

Tıbbi Mikrobiyoloji - Mersin

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Çiftlikköy, Mersin Ünv., 33110 Yenişehir/Mersin  Mersin
Mersin Ün. Tıp Fak.h

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Candan Öztürk Hakkında

Candan Öztürk Kimdir?

Prof. Dr. Candan Öztürk, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Candan Öztürk, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Candan Öztürk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Candan Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Candan Öztürk kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. C Öztürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Candan Öztürk için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. C Öztürk şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Candan Öztürk ile anlaşmalı?
Candan Öztürk kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Candan Öztürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Candan Öztürk Mersin Ün. Tıp Fak.h bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Candan Öztürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Candan Öztürk Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Prof. Dr. Candan Öztürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Candan Öztürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Candan Öztürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. C Öztürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Candan Öztürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. C Öztürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.