Prof. Dr. Altuğ Koşar

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bağlarbaşı Mh., Bağlarbaşı, 34844 Maltepe/İstanbul  İstanbul
Maltepe Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Altuğ Koşar Hakkında

Altuğ Koşar Kimdir?

Prof. Dr. Altuğ Koşar, Göğüs Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Altuğ Koşar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Altuğ Koşar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Altuğ Koşar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Altuğ Koşar kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Koşar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Altuğ Koşar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Koşar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Altuğ Koşar ile anlaşmalı?
Altuğ Koşar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Prof. Dr. Altuğ Koşar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Altuğ Koşar Maltepe Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Altuğ Koşar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Altuğ Koşar Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Prof. Dr. Altuğ Koşar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Altuğ Koşar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Altuğ Koşar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Koşar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Altuğ Koşar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Koşar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.