Op. Dr. Kayhan Turan

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Diz Ortopedisi, Kalça Eklemi Protezi, Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği)

Randevu Al 0 (850) 433 39 36

Doktorun Adresi

Barbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Güneşli - Bağcılar / İstanbul  Bağcılar, İstanbul
Medicine Hospital

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Kayhan Turan Hakkında

Kayhan Turan Kimdir?

1968 Artvin doğumlu olan Op. Dr. Kayhan Turan, lise eğitimini Eskişehir Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlamıştır. 1985 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimine başlayan ve 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Op. Dr. Kayhan Turan, uzmanlık eğitimini 1993-1998 yılları arasında Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başarı ile tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi süresi içerisinde Externship programı kapsamında ABD’nin Chicago kentinde bulunan Northwestern University Medical School Orthopedic Surgery Department’ta uzmanlık alanı ile ilgili çalışmalara katılmıştır.

Op. Dr. Kayhan Turan, 1999-2007 yılları arasında Bursa Çekirge Devlet Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. Bu süre içerisinde 1999-2006 yılları arasında Bekamed Kemik Kas Eklem Sağlığı Merkezi’nde hizmet vermiştir. 2006 yılında ise Turan&Turan Kemik, Kas ve Eklem Sağlığı Merkezi’ni hizmete açan Op. Dr. Kayhan Turan, ortopedi cerrahı ve tıbbi direktör olarak İstanbul Bağcılar'da bulunan Medicine Hospital'da hastalarına hizmet vermektedir.  

Artroskopik cerrahi ve eklem protez cerrahisi alanlarında uzmanlaşan Op. Dr. Kayhan Turan; diz ve kalça protezinde robotik cerrahi uygulamalarını Türkiye’de ilk kez Bursa’da, SGK ile anlaşmalı gerçekleştirmektedir. Robotik cerrahi çalışmalarını Amerika’da tamamlayan Op. Dr. Kayhan Turan ve ekibi tarafından gerçekleştirilen ameliyatlar sonrası, hastalar aynı gün yürümeye başlayıp çok kısa sürede ağrısız ve rahat bir hayata geri dönüş sağlamaktadırlar.

Tıbbi eğitimler kapsamında yurt dışında çalışmalara katılan Op. Dr. Kayhan Turan ve ekibi, Amerika ve Avrupa’da uygulanan tedavi yöntemleri ile gelişen tıp biliminin tüm olanaklarını kullanarak Turan&Turan Kemik, Kas ve Eklem Sağlığı Merkezi ve Medicine Hospital'da hizmet vermektedir.

Eğitime verdiği önem doğrultusunda ortopedi ve travmatoloji alanında mesleki gelişimi kurum içi çalışmalarda da pekiştirmeyi amaçlayan Op. Dr. Kayhan Turan, tüm ortopedistlerin davetli olduğu tıbbi eğitim programı kapsamında toplantılar gerçekleştirme ve bu çalışmaların moderatörlüğünü yürütmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Diz Ortopedisi
 • Kalça Eklemi Protezi
 • Spor Ortopedisi ve Atroskopi(Omuz-Diz-Ayak Bileği)
 • Rejeneratif Tıp
 • Rotator Kılıf Yırtığı
Tedaviler
 • Robotik Cerrahi
 • Kök hücre tedavisi
 • Artroskopik cerrahi
 • Eklem protezleri
 • Kalça protezi ameliyatları
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 36

Kayhan Turan Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ih..ter
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kayhan beyi yıllardır tanırım ailemde çok hasta götürdum aile dostlarımı yolladım hepsi çok memnun kaldı şu an kendim tedavi göruyorum kayhan bey ve ekip arkadaşlarına çok teşşekkür ediyorum 04-12-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.

Op. Dr. Kayhan Turan

- 11.03.2020

Biz teşekkür ederiz sağlıklı günler dileriz

n..İÇ

Sağ dizimi menisküs ameliyatı yaptı çok iyi ve başarılı bir doktor ağrıları m tamamen iyileşti.ilgili ve işini çok iyi yapan doktor.birde klinik te tırnak operasyonu geçirdim. Artık tırnak batmasından kurtuldum 06-01-2016

Op. Dr. Kayhan Turan

- 11.03.2020

Teşekkür ederiz

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Kayhan Turan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Kayhan Turan Cevapladığı Sorular

 • Lütfen yardımcı olun

  Hocam mrb benım kızım beden egıtımı sınavına hazırlanıyor orada surat koşusu yanı(depar) son hız koşu yaparken sol bacagının ön kısmnda bı çekme ve agrı oluyormuş ve anıden durmasına sebep oluyor cok hızlı koştugu zaman agrı olyormuş bunun nedenını ve en önemlısı tedavısını ogrenebırmıyız sınava az... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Kayhan Turan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Düşük ayak

  Bir hafta önce diz kapağımın arkasında tümör olduğu için ameliyat oldum ancak ameliyat sırasında sinirler zedelenmiş ve düşük ayak problemi oluştu. küçük parmağım harç diğer parmaklarımı oynatamıyorum ve diz kapağının altından itibaren hissetmiyorum. afo yapıldı ve sürekli yürümelisin iyileşmek sana... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Kayhan Turan

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Doktordan Randevu Al


.