Op. Dr. Cem Yılmaz, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Cem Yılmaz

Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi - İstanbul

Meme Ca, Meme Hastalıkları, Meme Kanseri

Randevu Al 0 (850) 474 11 59Soru Sor

Adres

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

Cem Yılmaz Kimdir?

Op. Dr. Cem YILMAZ,1976 yılında Ankara'da doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Yükseliş Koleji’nde bitirdikten sonra 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Hastanesi’nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. İhtisas eğitimi esnasında meme kanseri ve tiroid hastalıkları konusunda çalışmalarda bulunmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında zorunlu hizmet yükümlülüğü kapsamında Mardin Nusaybin Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekim Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş olan Op. Dr. Cem YILMAZ, 2009 yılında Bursa Asker Hastanesi’nde göreve başlamış ve bu sırada meme kanseri, tiroid hastalıkları ve cilt kanseri konusunda akademik çalışmalarda bulunmuştur. Ayrıca, Avrupa Onkoloji Enstitüsü’nde Onkoplastik Meme Kanseri Cerrahisi konusunda eğitimlere katılmış, Düsseldorf merkezli EAOS-European Academy of Senology – Avrupa Meme Bilimi Akademisi’nde onkoplastik cerrahi, kanser merkezi kuruluşu ve kanser merkezleri kalite yönetimi konularında eğitimini takiben 2010 yılında EAOS – Avrupa Meme Bilimi Akademisi’ne öğretim üyesi olarak kabul görmüştür.

Op. Dr. Cem YILMAZ, Avrupa Meme Bilimi Akademisi – European Academy of Senology’ye kabul edilen en genç Avrupalı Meme Cerrahı unvanıyla kayda değer başarılara imza atmıştır. Avrupa Meme Bilimleri Akademisi’nde halen meme cerrahisi teknikleri, kanser merkezlerinde kalite ve kanser merkezi yöneticiliği konularında ders vermeye devam etmektedir. Ayrıca, SENA Projesi adı altında başlattığı, Meme Kanseri Hizmetlerinde Bölgesel Dönüşüm içerikli projesi 2010 yılından itibaren uygulamaya koyulmuş ve SENA Projesi altında organize olan Türkiye’nin ilk Senoloji (Meme Bilimi) Akademisi olan SENATURK 70 yerli ve yabancı öğretim üyesiyle hayata geçmiştir.

Tükiye’de Meme Kanseri tedavi süreçleri konusunda onlarca genç cerrahın eğitimine katkı sağlayan proje ile eşzamanlı olarak Meme Okulu Projesi de başlatılmış ve Meme Okulu, 2011 yılı içerisinde 3 ülke ve 5 ilde 80 konferans ile kamu dışında başlatılan ve geniş kitleye yayılan ilk Meme Kanseri farkındalık hareketi olmuştur. 2014 yılı içinde, “Her Ayın 10′u 10 Dakika” hareketini başlatan Dr. YILMAZ, konferanslarını sürdürmektedir. Halen, Türk Meme Bilimleri Akademisi Genel Sekreterliği görevini yürüten Op. Dr. Cem YILMAZ, Avrasya Meme Cerrahları Birliği EURAMA Kurucu Üyeliği, SENATURK Meme Bilimleri Akademisi Kurucular Kurulu Üyeliği, Türk Cerrahi Derneği, Dünya Cerrahlar Birliği (International Society of Surgeons – ISS), Dünya Meme Cerrahları Birliği (Breast Surgery International – BSI), Dünya Endokrin Cerrahları Birliği (IAES – International Association of Endocrine Surgeons), Avrupa Meme Hastalıkları Uzmanları Birliği (EUSOMA- European Society of Mastology), Avrupa Onkolojik Cerrahi Derneği (ESSO – European Society of Surgical Oncology) ve Melanom Araştırmaları Birliği (The society for Melanoma Research)’nde aktif üyesidir.

Op. Dr. Cem YILMAZ, başarılı mesleki çalışmalarına şu anda Özel Ataköy Hastanesi ve İstanbul Onkoloji Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Meme Ca
 • Meme Hastalıkları
 • Meme Kanseri
 • Meme Kisti
 • Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi)

Tedaviler

 • Meme Hastalıkları Tanı Ve Tedavisi
 • Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları
 • Meme koruyucu cerrahi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 11 59

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

cu..az

Türkiye'nin en iyi meme cerrahı Dr.Cem YILMAZ Geçen yıl teyzemin meme kanseri olması nedeniyle tanıştık kendisiyle. Hem başarılı ameliyatı hem de üstün insani özellikleriyle Türkiye'nin en başarılı meme cerrahı Dr.Cem YILMAZ. Pek çok doktor dolaştık ancak hiçbirisi güven vermemişti ve bu kadar detaylı bilgilendirmemişti. Hem güven verdi hem de son derece başarılı bir tedavi dönemi geçirtti bize. Sağol Cem Hocam Sevgiler Burcu 16-02-2016

el..as

Kendisi ameliyatimi Almanya'da yapmisti. Turkiyede merkez actigini ogrendigimde cok sevindim. Harika bir doktor ve ameliyatimdan cok memnunum. Cok doktor gezmistim ama onda karar verdigime hic pisman olmadim. Großartig Dr.Yilmaz vielen dank für alles 27-12-2015

kan..aşı

İyi doktor olduğu kadar, iyi insandır. Hastasının sorununu çözmek için elinden geleni yapar. Hekimlikten kazandığı parayı yine hastalarına faydalı olmak için eğitime sonuna kadar harcar. Cem yılmaz tanıdığım en başarılı genel cerrahi uzmanlarındandır. 07-09-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Cem Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Cem Yılmaz ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Cem Yılmaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 11 59

Op. Dr. Cem Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Cem Yılmaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Cem Yılmaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Cem Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Cem Yılmaz İstanbul Onkoloji Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Cem Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Cem Yılmaz Genel Cerrahi, ,Meme Cerrahisi uzmanıdır. Meme Hastalıkları Tanı Ve Tedavisi, Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Meme koruyucu cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Meme Ca, Meme Hastalıkları, Meme Kanseri, Meme Kisti, Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Cem Yılmaz için muayene ücreti nedir?

Op. Dr. Cem Yılmaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Cem Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Cem Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Op. Dr. Cem Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.