Op. Dr. Cem Yılmaz, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Cem Yılmaz

Genel Cerrahi, Meme Cerrahisi - İstanbul

Meme Ca, Meme Hastalıkları, Meme Kanseri

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Cem Yılmaz Hakkında

Cem Yılmaz Kimdir?

Op. Dr. Cem YILMAZ,1976 yılında Ankara'da doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Yükseliş Koleji’nde bitirdikten sonra 1994 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Hastanesi’nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. İhtisas eğitimi esnasında meme kanseri ve tiroid hastalıkları konusunda çalışmalarda bulunmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında zorunlu hizmet yükümlülüğü kapsamında Mardin Nusaybin Devlet Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekim Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş olan Op. Dr. Cem YILMAZ, 2009 yılında Bursa Asker Hastanesi’nde göreve başlamış ve bu sırada meme kanseri, tiroid hastalıkları ve cilt kanseri konusunda akademik çalışmalarda bulunmuştur. Ayrıca, Avrupa Onkoloji Enstitüsü’nde Onkoplastik Meme Kanseri Cerrahisi konusunda eğitimlere katılmış, Düsseldorf merkezli EAOS-European Academy of Senology – Avrupa Meme Bilimi Akademisi’nde onkoplastik cerrahi, kanser merkezi kuruluşu ve kanser merkezleri kalite yönetimi konularında eğitimini takiben 2010 yılında EAOS – Avrupa Meme Bilimi Akademisi’ne öğretim üyesi olarak kabul görmüştür.

Op. Dr. Cem YILMAZ, Avrupa Meme Bilimi Akademisi – European Academy of Senology’ye kabul edilen en genç Avrupalı Meme Cerrahı unvanıyla kayda değer başarılara imza atmıştır. Avrupa Meme Bilimleri Akademisi’nde halen meme cerrahisi teknikleri, kanser merkezlerinde kalite ve kanser merkezi yöneticiliği konularında ders vermeye devam etmektedir. Ayrıca, SENA Projesi adı altında başlattığı, Meme Kanseri Hizmetlerinde Bölgesel Dönüşüm içerikli projesi 2010 yılından itibaren uygulamaya koyulmuş ve SENA Projesi altında organize olan Türkiye’nin ilk Senoloji (Meme Bilimi) Akademisi olan SENATURK 70 yerli ve yabancı öğretim üyesiyle hayata geçmiştir.

Tükiye’de Meme Kanseri tedavi süreçleri konusunda onlarca genç cerrahın eğitimine katkı sağlayan proje ile eşzamanlı olarak Meme Okulu Projesi de başlatılmış ve Meme Okulu, 2011 yılı içerisinde 3 ülke ve 5 ilde 80 konferans ile kamu dışında başlatılan ve geniş kitleye yayılan ilk Meme Kanseri farkındalık hareketi olmuştur. 2014 yılı içinde, “Her Ayın 10′u 10 Dakika” hareketini başlatan Dr. YILMAZ, konferanslarını sürdürmektedir. Halen, Türk Meme Bilimleri Akademisi Genel Sekreterliği görevini yürüten Op. Dr. Cem YILMAZ, Avrasya Meme Cerrahları Birliği EURAMA Kurucu Üyeliği, SENATURK Meme Bilimleri Akademisi Kurucular Kurulu Üyeliği, Türk Cerrahi Derneği, Dünya Cerrahlar Birliği (International Society of Surgeons – ISS), Dünya Meme Cerrahları Birliği (Breast Surgery International – BSI), Dünya Endokrin Cerrahları Birliği (IAES – International Association of Endocrine Surgeons), Avrupa Meme Hastalıkları Uzmanları Birliği (EUSOMA- European Society of Mastology), Avrupa Onkolojik Cerrahi Derneği (ESSO – European Society of Surgical Oncology) ve Melanom Araştırmaları Birliği (The society for Melanoma Research)’nde aktif üyesidir.

Op. Dr. Cem YILMAZ, başarılı mesleki çalışmalarına şu anda Özel Ataköy Hastanesi ve İstanbul Onkoloji Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Meme Ca
 • Meme Hastalıkları
 • Meme Kanseri
 • Meme Kisti
 • Meme Cerrahisi (Meme Kanser Cerrahisi)
Tedaviler
 • Meme Hastalıkları Tanı Ve Tedavisi
 • Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları
 • Meme koruyucu cerrahi

Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

za..erbi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yıllarca ilaç sektöründe çalışıp bi dünya doktor tanıdım.Fakat böyle güzel bir yaklaşım ,bu kadar iyi bir iletişim yeteneği ve en önemlisi işini iyi yapan mesleğine aşık bir doktor tanımadım.o kadar büyük kaygılarla gitmiştim ki anlatamam.Öncelikle muayene etmeden meme kanseri konusunda bizi çok güzel bir şekilde bilgilendirdi,muayene sonucu teşhis konsa bile tedavi imkanlarını anlatıp korkunun fazla kaygının yersiz olduğu konusunda beni ikna etti. Enerjisi insanlığı o kadar başka bir doktor ki anlatamam.Yine harika bir radyolog olan Prof.Dr.Levent Çelik’e yönlendirdi.Gerekli tetkikler son teknoloji ile yapıldı.Müteşekkirim🙏Sonuç temiz çok şükür.Ama sonuç her ne çıkarsa çıksın kendinizi bu kadar işine hakim ve hasta psikolojisini bu kadar iyi özümseyen profesyonel İNSANlara emanet etmek çok önemli. 05-12-2020

cu..az

Türkiye'nin en iyi meme cerrahı Dr.Cem YILMAZ Geçen yıl teyzemin meme kanseri olması nedeniyle tanıştık kendisiyle. Hem başarılı ameliyatı hem de üstün insani özellikleriyle Türkiye'nin en başarılı meme cerrahı Dr.Cem YILMAZ. Pek çok doktor dolaştık ancak hiçbirisi güven vermemişti ve bu kadar detaylı bilgilendirmemişti. Hem güven verdi hem de son derece başarılı bir tedavi dönemi geçirtti bize. Sağol Cem Hocam Sevgiler Burcu 16-02-2016

el..as

Kendisi ameliyatimi Almanya'da yapmisti. Turkiyede merkez actigini ogrendigimde cok sevindim. Harika bir doktor ve ameliyatimdan cok memnunum. Cok doktor gezmistim ama onda karar verdigime hic pisman olmadim. Großartig Dr.Yilmaz vielen dank für alles 27-12-2015

kan..aşı

İyi doktor olduğu kadar, iyi insandır. Hastasının sorununu çözmek için elinden geleni yapar. Hekimlikten kazandığı parayı yine hastalarına faydalı olmak için eğitime sonuna kadar harcar. Cem yılmaz tanıdığım en başarılı genel cerrahi uzmanlarındandır. 07-09-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Cem Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.