Op. Dr. Barış Görgün

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul
5.0

Ekstremite Uzatma, Ekstremite Eşitsizlik, Eklem Ağrıları

“” Devamı

Op. Dr. Barış Görgün

1985 yılında Adana'da doğan Barış Görgün ilkokul ve ortaokulun ilk yıllarını Adana'da tamamladıktan sonra eğitimine İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nde devam etmiştir. 2003 yılında liseden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne başlayan Barış Görgün, tıp fakültesi öğrenciliği sürecinde Almanya'nın Giessen şehrinde bulunan Universitat Giessen'de bir ay süre ile genel cerrahi eğitimi almıştır. 2009 yılında tıp fakültesinden onur derecesi ile mezun olduktan sonra mecburi hizmetini İstanbul Kuzguncuk Ethem Arutan Sağlık Ocağı'nda yapmıştır. Mecburi hizmet sırasında girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavı neticesinde 2011 senesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ortopedi ihtisasına başlamıştır. 5 senelik uzmanlık eğitiminin ardından 2016 senesinde "Hemiparezik Serebral Palsili Çocuklarda Elastografi Yöntemi ile Kas Spastisitesinin Değerlendirilmesi ve Tedavi Algoritmasının Belirlenmesi" konulu uzmanlık tezini Prof. Dr. Muharrem İNAN'ın tez danışmanlığında tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı ünvanını almıştır. İyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Almanca bilen Barış Görgün, uzmanlık eğitiminin ardından iki ay süre ile Almanya'nın Bad Neustadt şehrinde Rhön Klinikum, Klinik für Handchirurgie'de el cerrahisi ve mikrocerrahi eğitimi almıştır. 2016 yılında Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim ve Araştırma Konseyi (TOTEK) bünyesinde yapılan Ortopedi Yeterlilik Sınavı'nı başarı ile vermiştir. Mecburi hizmetini 2017-2018 yılları arasında Ağrı'nın Patnos ilçesinde tamamlamıştır. Halen Türkiye U17 Erkek Milli Basketbol Takımı'nın takım doktorluğu görevini sürdüren Barış Görgün 2018 yılının Mart ayında Ortopediatri ailesine katılmıştır.

Ortopediatri Çocuk Ortopedi Akademisi
Hakkı Yeten Cad. Süleyman Seba Kompleksi 10/D Şişli/İstanbul
Hizmetler
Kalça cerrahisi Kalça protezi ameliyatları Kırık cerrahisi - tedavisi Skolyoz ameliyatı Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

1985 yılında Adana'da doğan Barış Görgün ilkokul ve ortaokulun ilk yıllarını Adana'da tamamladıktan sonra eğitimine İstanbul Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nde devam etmiştir. 2003 yılında liseden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne başlayan Barış Görgün, tıp fakültesi öğrenciliği sürecinde Almanya'nın Giessen şehrinde bulunan Universitat Giessen'de bir ay süre ile genel cerrahi eğitimi almıştır. 2009 yılında tıp fakültesinden onur derecesi ile mezun olduktan sonra mecburi hizmetini İstanbul Kuzguncuk Ethem Arutan Sağlık Ocağı'nda yapmıştır. Mecburi hizmet sırasında girdiği Tıpta Uzmanlık Sınavı neticesinde 2011 senesinde İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda ortopedi ihtisasına başlamıştır. 5 senelik uzmanlık eğitiminin ardından 2016 senesinde "Hemiparezik Serebral Palsili Çocuklarda Elastografi Yöntemi ile Kas Spastisitesinin Değerlendirilmesi ve Tedavi Algoritmasının Belirlenmesi" konulu uzmanlık tezini Prof. Dr. Muharrem İNAN'ın tez danışmanlığında tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı ünvanını almıştır. İyi derecede İngilizce ve başlangıç düzeyinde Almanca bilen Barış Görgün, uzmanlık eğitiminin ardından iki ay süre ile Almanya'nın Bad Neustadt şehrinde Rhön Klinikum, Klinik für Handchirurgie'de el cerrahisi ve mikrocerrahi eğitimi almıştır. 2016 yılında Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim ve Araştırma Konseyi (TOTEK) bünyesinde yapılan Ortopedi Yeterlilik Sınavı'nı başarı ile vermiştir. Mecburi hizmetini 2017-2018 yılları arasında Ağrı'nın Patnos ilçesinde tamamlamıştır. Halen Türkiye U17 Erkek Milli Basketbol Takımı'nın takım doktorluğu görevini sürdüren Barış Görgün 2018 yılının Mart ayında Ortopediatri ailesine katılmıştır. Devamı

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.2009
Deneyim: 14 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Ekstremite Uzatma Ekstremite Eşitsizlik Eklem Ağrıları Düz Taban (Pes Planus) Doğumsal Ortopedik Hastalıklar Devamı

Deneyimler

Ortopediatri Çocuk Ortopedisi Kliniği (2018 - Devam ediyor)
Türk U17 Erkek Basketbol Milli Takım Doktorluğu (2017 - Devam ediyor)
Ağrı Patnos Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü (2017 - 2018)
İstanbul Kuzguncuk Ethem Arutan Sağlık Ocağı (2009 - 2010)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 433 42 17

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Göz*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Barış Görgün ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Barış Görgün için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Barış Görgün için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Barış Görgün ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504334217

Op. Dr. Barış Görgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Barış Görgün Ortopediatri Çocuk Ortopedi Akademisi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Barış Görgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Barış Görgün Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Ekstremite Uzatma, Ekstremite Eşitsizlik, Eklem Ağrıları alanlarında hizmet veriyor ve Kalça cerrahisi, Kalça protezi ameliyatları, Kırık cerrahisi - tedavisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Bu uzman henüz online randevu takvimi kullanmıyor. Aşağıda yer alan telefon ile anında randevu alabilirsiniz
Çağrı Merkezi 0 (850) 433 42 17

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube