Op. Dr. Aylin Akıncı

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 433 38 09

Doktorun Adresi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Aylin Akıncı Hakkında

Aylin Akıncı Kimdir?

Op. Dr. Aylin AKINCI, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1995 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Süleymaniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2003 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Uzmanlık eğitimi sonrasında birçok kurumda ve 2013-2015 yılları arasında Çengelköy Medivia Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Aylin AKINCI, mesleki çalışmalarına şu anda Medicana Çamlıca Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SÜLEYMANIYE DOGUM VE KADIN HASTALIKLARI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Doğum Kontrol
 • Genital Organ Bozuklukları
 • Seksüel Gelişim Bozuklukları
 • Ergenlik sorunları
Tedaviler
 • Cinsel ilişkide ağrı
 • Gebelik muayenesi
 • Hymenoplasti
 • Düzensiz adet kanamaları
 • Menopoz tedavisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 09

Aylin Akıncı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..akaya
Zamanlama
İlgi
Ortam

Aylin hanımdan Allah razı olsun eşim zor bir hamilelik dönemi geçirdi bu süreçte bize çok destek oldu çok ilgili merhametli ve anlayışlı verdiği bilgiler ve muayene esnasındaki hassasiyeti çok iyidi herkese tavsiye ederim 15-05-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Aylin Akıncı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Aylin Akıncı ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Aylin Akıncı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 09

Op. Dr. Aylin Akıncı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Aylin Akıncı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Aylin Akıncı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Aylin Akıncı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Aylin Akıncı Özel Medicana Çamlıca Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Aylin Akıncı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Aylin Akıncı Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Cinsel ilişkide ağrı, Gebelik muayenesi, Hymenoplasti, Düzensiz adet kanamaları, Menopoz tedavisi, Over kist ameliyatı, Rahim alınması, myom çıkarılması ve yumurtalık çukulata kisti ameliyatları, Vajina estetiği, Vajinismus tedavisi, Vajinoplasti (vajina daraltma) alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Seksüel Gelişim Bozuklukları, Ergenlik sorunları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Aylin Akıncı için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Aylin Akıncı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Aylin Akıncı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Aylin Akıncı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Aylin Akıncı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.