Op. Dr. Mehmet ŞAHİN, Ankara, Göz Hastalıkları

Op. Dr. Mehmet ŞAHİN

Göz Hastalıkları - Ankara

EFT, Migren, Tıbbi Hipnoz

Takvim talep etDeğerlendir

Hakkında

Mehmet ŞAHİN Kimdir?

Op. Dr. Mehmet ŞAHİN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2003 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2012-2013 yılları arasında Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi'nde, 2013-2014 yılları arasında ise Avrupa Göz Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Mehmet ŞAHİN, mesleki çalışmalarına 2015 yılından beri yine Özel Ankara Maya Göz Hastalıkları Merkezi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Oftalmoloji Derneği (TOD), The International Society of Refractive Surgery (ISRS) ve American Academy of Ophthalmology (AAO) üyesidir.

Diploma aldığı kurum

  • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 2
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..lıç

Tamamıyla ilgisiz ve alakasız bir muayene oldu. Daha fazla açıklama yapmalı, hasta detaylı olarak bilgilendirilmeli. Fazla bilgi veren bir doktor değil maalesef. 03-10-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet ŞAHİN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.