Appa İstanbul Prof. Dr. Alpay Ateş

Appa İstanbul Prof. Dr. Alpay Ateş

İstanbul
4.9

Appa İstanbul Prof. Dr. Alpay Ateş kurumumuzda toplam 1 uzman bulunmaktadır.

Prof. Dr. M Alpay Ateş

Psikiyatri

Randevu Takvimi Bulunmuyor.

Talep Et
4.9
Appa İstanbul Prof. Dr. Alpay Ateş

Sağlık Hizmeti Verilen Branşlar
  • Psikiyatri
Adres

Caddebostan mah. Bağdat Caddesi. 244/11, (Göztepe 60.yıl parkı yanı)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara

Değerlendirmeler

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

4.9

Ortam

4.9
DY
Dic***** Y*****
12 Şub 2022 eklendi.

Alpay Hoca ile görüşmeye gittiğimde hayatımda yoluna koyamadığım çok fazla şey olduğunu hissediyordum ve bir çıkmazda olduğumu düşünüyordum. Fiziksel olarak bu düşüncelerin etkilerini görmeye başlamıştım. Uyku problemleri ve ataklar şeklinde yüksek nabız ve solunum darlığı yaşıyordum. Alpay Hoca psikiyatri konusunda oldukça yetkin ve donanımlı olduğunu daha ilk randevuda bana hissettirdi. Teşhislerini şeffaflıkla benimle paylaşarak yaşadığım şeyin ne olduğunu anlamama yardımcı oldu ve izleyeceğimiz yolu detaylarıyla bana açıkladı. Sorunlarımı anlattığımda bana sorular yönelterek bu sorunların kaynağını bulmam konusunda bana destek oldu. İlaç tedavisi süresince gerçekleştirdiğimiz seanslarla sürekli güncel durumumu gözlemleyerek bu süreci en sağlıklı şekilde geçirmeme yardımcı oldu. Psikiyatrik terapi sürecimi kendisi takip ederken bu süreci desteklemek adına beni APPA ailesinden Uzm.Kl. Psk. Müge Kılıçlar'a yönlendirerek tedavimin bir bütün şeklinde ilerlemesini sağladı. Tedavinin her adımını titizlikle takip etti ve benim hayata tekrar umutla bakabilmemi sağladı. Kendisine ve tüm APPA ailesine benim gibi bir çok insana ışık oldukları için çok teşekkür ediyorum.

SB
Sıd***** B*****
2 Ağu 2021 eklendi.

Alpay beyi yurtdışında yaşayan çok yakın bir arkadaşımı vasıtasıyla tanıdıım, o dönem annem için bir psikiyatrist arayışı içimdeydik . Alpay Bey son derece iyi dinleyen , akılcı çözümler sunan hastası ile ilgli her detayı bir sonraki seansta hatırlaması,hiçbir detayı atlamamalı, ilaç gerektiğinde ilaç ayarlamalarını çok titizlikle yapmasnı bizzat tecrübe ettik . Sonrasında da bir çok arkadaşımıza tavsiye ettik onlar da çok memnun kaldı.

PB
Poy***** B*****
1 Ağu 2021 eklendi.

İnsanın, destek alma ihtiyacı yaşadıkların sorunların kalıcı olacağı ve hep bu şekilde devam edeceği inancından kaynaklanmaktadır. Bir bakıma yolunu kaybetmek de denebilir. Alpay Hocam, sakin yaklaşımı ile öncelikle sorunlara verilen önemin azaltılmasını sağlıyor ve hastasına yeni güçlü haline ulaşmak için bir rota çiziyor. Hocamız ile adım adım bu yolu takip ediyorsunuz. Kim bu yolculuğu bilge bir doktor ile yapmak istemez ki? Ofisinin lokasyon olarak anadolu yakasında kolay ulaşılabilir bir bölgede olması da çok önemli bir tercih sebebi.

KK
Kad***** K*****
31 Tem 2021 eklendi.

Sevgili hocamızın göstermiş olduğu ilgi ve alaka çok mutlu etti beni. danışanına karşı olumlu yaklaşımı iyi hissetmenize neden oluyor. çalışmalarında başarılar diliyorum

ME
Mer***** E*****
30 Tem 2021 eklendi.

Prof.Dr.Alpay Ateş den OKB rahatsızlığım nedeniyle terapi almaktayım. Kendisiyle açık ve rahat iletişim kurabiliyor, terapinin olumlu etkilerini görebiliyorum.

GE
Gön***** E*****
30 Tem 2021 eklendi.

10 aydır kendisinden online destek alıyorum ve çok faydasını gördüm. Yurt dışında yaşıyorum, online sayesinde yardım alabilmek çok güzel. 15 senedir panik atak şikayetlerim var, pandemi bunu artırdı, bir arkadaşım sayesinde Alpay beyi buldum. İlaç tedavimde de yardım ediyor. Benden sonra çevremde tavsiye ettiğim herkes gitti ve çok memnun. Alpay ve ekibine çok teşekkür ederim.

Ayh***** Ö*****
30 Tem 2021 eklendi.

Güven veren çözüme odaklı ilk görüşmede bu duyguları hissettim Güzel bir başlangıç olacağını düşünüyorum

AT
Akg***** T*****
15 Mar 2019 eklendi.

Bende panik atak vardı, üç gün süreyle çok sıkıntı yaşamıştım aile içindede çok huzurluk yarattığımda cabasıydı, artık bu hastalığın yakamı bırakmayacağını sanıp vasiyet yazmaya karar vermiştim, taa ki hocanla tanışıncaya kadar. İlk başta p.a ile nasıl baş edeceğimi anlattıktan sonra ilaç tedavisine başladık be beraber çok yol katettik. İlgi ve alakası için çok tşk ederim hocamın, iyiki varsınız alpay hocam????☺️☺️

HK
Han***** K*****
26 Kas 2018 eklendi.

Çok başarılı bir doktor ve danışanları ile kurduğu iletişim özellikle tedavide çok etkili..

HK
Han***** K*****
26 Kas 2018 eklendi.

Yaklaşık bir yıldır hocayı tanıyorum.Eşimin iki yıl kanser tedavisi sonucu vefatından sonra psikolojik destek almamın doğru olacağını düşündüm ve bir arkadaşımın tavsiyesi ile kendisine ulaştım..Başlarken açıkcası bu kadar fayda sağlayacağını düşünmüyordum..Ancak şimdi çevremdeki herkese hocayı şükranla anlatıyorum.Hatta travmatik bir şey yaşamanız da şart değil.Bence en azından yılda bir kez bile olsa böyle bir rehberliğe,yolumuza fener olacak değerli bilgilerine hepimizin ihtiyacı var..Hocamızın danışanlarıyla iletişimi,pratikte kolaylıkla uygulanabilecek tavsiyeleri bütün tedavi yöntemlerini ısrarla tavsiye ediyorum..

İlgi Alanları

Affektif Bozukluklar Aile Terapisi Alkol Bağımlılığı Alkol ve Madde Bağımlılığı Anoreksiya Bağımlılık tedavisi Bipolar Bozukluk Borderline Kişilik Bozukluğu Depresyon Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Dissosiyatif Bozukluklar Dürtü Bozuklukları Empotans (İktidarsızlık) Erken Boşalma Evlilik Ve Cinsel Sorunlar Halusinasyon Hiperaktivite Hipokondriazis İletişim Problemleri Kişilik Bozuklukları Motivasyon Eksikliği Nevrozlar Obsesif Kompulsif Bozukluk Öfke Kontrol Bozukluğu Okul Başarısızlığı Ölüm Ve Yas Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu) Panik Atak Paranoya Psikiyatrik Bozukluk Psikotik Hastalıklar Sanrılar Sertleşme Problemi Sinir Bozuklukları-Anksiyete Şizofreni Sosyal Fobi TMS (TMU) tedavisi Unutkanlık Uykusuzluk Uyum Bozuklukları Vajinismus Vajinismus Yeme Bozuklukları Daha fazla ilgi alanı

Ücretsiz Randevu Oluşturun

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir.

Kapat

Talep Et

Kapat
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kayıt Ol
Facebook Twitter Instagram Youtube