23 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Son Cevapladığı Sorular

 • Rahatsızlıgım

  Diz kapagından ameliyat oldum eklem romatizmam var tekrar film çektirdim doktorlar diyor en fazla 5yıla kadar tekrar ameliyat diyor yoksa pilatin olur diyolar benim ayagıma kök hücre uygulanabilirmi?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Fzt. Hadi YAVUZ

  Uzm. Fzt. Hadi YAVUZ

  Verdiğiniz bilgiler ışığında sorunuza cevap vermek zor. bir ortopedistle bu konuda görüşmenizi öneririm. geçmiş olsn

 • Menisküs tedavisi

  Hocam merhaba yas 42 kılo 67 boy 1.70 benimm 2 senedir dizimde iç meniskus yırtığı var her sabah 45 dk tempolu yuruyuş yapıyorum parkta birde mesleğim berberlik yurumektenmi yoksa ayakta durmaktanmı dizim agrıyor bilmiyorum akşamları buz koyuyorum bazıları sıcak su koy diyor bazıları soguk sizin... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Fzt. Hadi YAVUZ

  Uzm. Fzt. Hadi YAVUZ

  Uygun ayakkabı ile yürümenizde bir sakınca yok. bütün gun ayakta durmanız agrılarınızda artışa neden olur. bu yuzden diz cevresi kaslarınızın dayanıklılığını arttırmak için bazı kuvvet egzersizleri yapmanız faydalı olacaktır. soğuk uygulama 20 dk yeterli olur. geçmiş olsun

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Fizyoterapistin İletişim bilgileri

Hastalarının Yorumları (5)

Hasta Değerlendirmeleri

5 Yorum Ort. Puanı: 5
Selim Tuncdemir
(5) 30.12.2016

Merhaba Babam yüksek tansiyona bağlı tek taraflı felc geçirdiğinde Hadi Bey ile tanıştık. Vakit kaybetmeden fizik tedaviye başladık. Babam sağ tarafını hiç kimildatamiyordu. Fakat Hadi Bey'in titizlikle ve yoğun tempoyla yürüttüğü fizik tedavi neticesinde babam yürümeye basldi. Üstelik hiçbir destek almadan kendi başına yürüyebiliyor. Hadi Bey 'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca hastasına ve hasta yakınlarına psikolojik olarak da destek vermeyi başarıyor. Sabır gerektiren bu süreçte bize çok moral ve güç verdi. Babamı çok güzel motive etti. Kendisinden çok memnun kaldık.

Eyup Ozdemir
(5) 29.11.2016

Hadi Beyle annemin çift taraflı felc geçirmesi sonucunda internet vasıtasıyla tanıştık. Yaklaşık 14 aydır annemin tedavisini yürütmekte. Kendisi son derece prensipli, sistematik bir şekilde egzersiz yaptırıyor. Annem ilk günlerde sadece boynunu hareket ettirebiliyorken şuanda adım atmaya başladı. Tabi bu seviyeye aşama aşama geldik. Hadi Bey öncelikli olarak ayağa kaldırmayı hedefledi.Her seansini bir önceki seansın ilerisine taşıma gayretiyle, programlayarak gerceklestiriyor. Anneme psikolojik olarak da çok güzel destek veriyor. Hastanin her sorununu çözebilecek geniş bilgiye sahip. Bizi her konuda aydınlatan, işini hakkıyla yapan bir fizyoterapist. Bizim şansımız hastalığın ilk sürecinde Hadi Bey gibi işinin ehli bir fizyoterapist ile karşılaşmak oldu.

Atıf Sinan Seyhun
(5) 20.11.2016

Fzt. Hadi YAVUZ felç geçiren 78 yaşındaki anneme çok faydalı oldu, hiçbir ekleminde sorun yaşanmasına izin vermedi. Sağ tarafı tamamen felç olan annem, şimdi yürüyor ve sağ eli ile şimdi basit işleri yapar duruma geldi. Hadi hoca iletişim ve hastasını motivasyon konusunda çok başarılı. Gerek mesleki bilgisi ve uzmanlığı, gerek kişilik olarak herkese gözüm kapalı önerdiğim bir fizyoterapisttir. Sinan Seyhun - İstanbul

Feridun Akalın
(5) 20.11.2016

Bilgili ve çok samimi bir insan çok da ilgili,tedavinin yanında psikolojik olarak da çok yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum ..

seli çeli
(5) 04.12.2015

Çok başarılı ve bilgili. Çok tsk ediyorum

5 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.