Dyt. Ezgi Dilan Şeker

Diyetisyen - Samsun, İstanbul
5.0

Sağlıklı Beslenme, Gıda Alerjileri, Kişiye Özel Diyetler

5.0

“15 aylık sonradan olma tip1 diyabetim. Endokrinoloji hocam ve diyetizyenim Dilan Ezgi Şeker ile bu s...” Devamı

Dyt. Ezgi Dilan Şeker

Dyt. Ezgi Dilan ŞEKER, Marmara Üniversitesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Beslenme ve Diyetetik ( Diyetisyen) unvanı almıştır. 

Dyt. Ezgi Dilan ŞEKER, İstanbul Kadıköy'de bulunan NB Kadıköy Hastanesi (Özel Doktor Nazif Bağrıaçık Kadıköy Hastanesi) hastalarına hizmet vermektedir.

Canel Çınar Muayenehanesi
Kale Mah. Kaptanağa Sokak Ertan İşhanı No:34/4 İlkadım/Samsun
Hizmetler
Diyabet diyeti Zayıflama programı Kilo verme diyetleri Prematüre beslenmesi Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme Devamı
Hizmetler
Diyabet diyeti Zayıflama programı Kilo verme diyetleri Prematüre beslenmesi Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme Devamı

Hakkında

Dyt. Ezgi Dilan ŞEKER, Marmara Üniversitesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Beslenme ve Diyetetik ( Diyetisyen) unvanı almıştır.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2015
Deneyim: 8 Yıl

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Sağlıklı Beslenme Gıda Alerjileri Kişiye Özel Diyetler Enteral Beslenme Diyet Ve Doğru Beslenme Devamı

Deneyimler

DR.TURGUT NOYAN ADANA BAŞKENT UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ (2015 - 2017)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EB
Ero*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

15 aylık sonradan olma tip1 diyabetim. Endokrinoloji hocam ve diyetizyenim Dilan Ezgi Şeker ile bu süreci en güzel şekilde değerlendirmeye çalışıyorum. Dilan benim kızım gibi çok sevdiğim ve her ne zaman olursa olsun yazılı veya sözel olarak hep görüşüp fikir alışverişinde bulunduğum bir diyetisyenimizdir. Kendisini ziyarete gittiğimde mutlak surette kapısında bekleyen daha çok kilo vermek için gelen gençler ile sohbet ettiğimde herkesin ne denli memnun olduğunu gözlemlemek fırsatım oluyor. Ben kendisinden çok memnunum dediğim gibi 7/24 ulaşma imkanı olduğu için sorunları hızla göze biliyor.Diyetisyen arayışımız varsa doğru adres Dilan Ezgi Şeker Erol BENEZRA

AE
Ays*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Daha önce gittiğim diyetisyenlerden çok daha farklı, rahat, sıkmayan tavırlarıyla Dilan gerçekten 2 ayda hayatımı değiştirdi! Yiyerek, korkmayarak, mutlu bir şekilde kilo verdim ve hala devam ediyorum. Pozitif ve sakin enerjisi de insana çok iyi geliyor. Benden sonra 2 arkadaşım daha kendisinin danışanı oldu. Teşekkürler!!

MT
Mer*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dilan hanim ile karsilasana kadar surekli diyet yapan sonra birakan biriydim ve karar verdigimde ise özellikle bilgili, diyetten vazgeçmemem için sevebileceğim, diyetime uyamadığımda beni teşfik edebilecek, alternatif yemekler bana önerebilecek kilo veremedigimde beni yeniden heveslendirip ayaga kaldiracak bir uzman arayışım vardı, gökte ararken kendisini yerde buldum. İlk olarak online olarak calismaya basladigim Son derece dikkatli, benim sevdiğim yemekleri sorup bana seçenekler sunan, hanımefendiliği ile saygı duyduğum için uyumlu olmak istediğim bir uzman. Diyetisyenime çok teşekkür ediyorum, hayatla barıştım bunu yaparken bana psikolojik anlamda da yardımcı oldu. Herkese duyurmak istedim, kıyafetlerim değişti, hayata bakışım değişti, kendimi tekrar hayata dönmüş gibi hissediyorum. Bunu yaparken yakin arkadasim gibi olan en büyük desteğim dilan hanima minnettarım

TA
Tub*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dilan hanımla tanıştığım dönemde kilo sorunumu ortadan kaldırabileceğime inanmıyordum, birçok metabolik rahatsızlığıma rağmen Dilan hanım kilo sorunumu ortadan kaldırdı. Kısa sürede 13 kg verdim, İlgisi, bilgisi, güleryüzüyle, özellikle çözümsüz diye bilinen kilo problemlerini ortadan kaldırıyor, kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır?İyiki onu tanımışım, iyiki var.

Ayş*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Ezgi hanım öncelikle şevkati ile şişman olmakla ilgili suçluluk duygumu yok etti. Verdiği listeler diyabet hastası olmama rağmen açlık duygumu ortadan kaldırdı. Çalıştığımız süre boyunca olumlu yaklaşımı ve sonuca ulaştıran bilgisi ve yöntemiyle hele de diyabet hastası iseniz başvurabileceğiniz en doğru kişilerden biridir.

GY
Giz*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dilan Hanım için her şeyden önce şunu söylemek isterim ki hayatıma sihirli bir değnek ile dokunmuş gibi. Beraber geçirdiğimiz 1 ay içerisinde hayatım olumlu anlamda güzel dönüşler sağladı bana. Her hafta düzenli kilo kayıplarımın yanında ( ki hayatımda yaşadığım en güzel kayıplar? ) daha verimli günler yaşamaya başladım, diyet listemin yanında verilen sporla beraber yaşam kalitem yükseldi, kendimi daha enerjik hissediyorum. Diğer bir bonusu da sabahları daha rahat uyanıyor olmam. Bendeki değişikliği gören birçok arkadaşım Dilan Hanım ile tanışmak istiyor. 1 ayda bu kadar yolu katettiysek önümüzdeki zamanların getirileri konusunda apayrı bir heyecana sahibim. Benden hiç bir zaman eksik etmediği motivasyonu ve ilgisi için kendisine çok çok teşekkür ederim.

MK
Mel*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Dyt ezgi hanım ile hamilelikte gebelik şekerim çıkması sonucu yollarımız kesişti.Kendisi ile gebelik sürecim boyunca gebelik şekerimi düzenleyecek ve dengede tutacak bir beslenme programı takip ettik.Bu beslenme şekli protein ağırlıklı ancak karbonhidrat tüketimininde dengeli olduğu bir beslenme oldu.Kendisinin alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile sorunsuz bir gebelik süreci geçirdim ve evladımı kucağıma aldım.Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

YB
Yas*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Başaramıyacağıma inandığım anda , tanıştığım mükemmel insan hayatıma girdi.Kendi öz motivasyonumu yükseltti.En büyük desteği sağladığı. Hipoglisemi ve insülin direnci hastalığımın olmasına rağmen , aç kalmadan üzerimden giden 15 kilo sayesinde . Artık özgürce 38 bedenin içerisine giriyorum.Zayıfladığım farkediliyor , insanlardan aldığım olumlu tepkiler beni çok mutlu ediyor. Sonsuz Teşekkürler. Harika bir diyetisyensiniz Ezgi Hanım.Sizi Seviyorum.

MG
Mus*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Paylaşmış olduğunuz makalenizi çok beğendim .Sofralarımızdan eksik ettiğimiz yada kullanırken ne ićin kullandığımızı bilmediğimiz ve 40 yıl hatırı var diye nerdeyse kırkyılda bir tüketmemiz gerektiğine inandığımız kahvenin bizler için ne değin önemli ve faydalı olduğunu , bilinçli bir tüketici olmamız gerektiğini her türlü besini ölçülü yerinde ve zamanında tüketmemiz gerektiğini bizlere anlattınız. teşekkür ederim

Sık Sorulan Sorular

Dyt. Ezgi Dilan Şeker ile nasıl iletişime geçerim?

Dyt. Ezgi Dilan Şeker için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dyt. Ezgi Dilan Şeker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dyt. Ezgi Dilan Şeker Canel Çınar Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dyt. Ezgi Dilan Şeker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dyt. Ezgi Dilan Şeker Diyetisyen uzmanıdır. Sağlıklı Beslenme, Gıda Alerjileri, Kişiye Özel Diyetler alanlarında hizmet veriyor ve Diyabet diyeti, Zayıflama programı, Kilo verme diyetleriDiyabet diyeti, Zayıflama programı, Kilo verme diyetleri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube