Dr. Volkan Karameşe

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Volkan Karameşe Hakkında

Volkan Karameşe Kimdir?

Dr. Volkan Karameşe, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Volkan Karameşe, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Volkan Karameşe Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Volkan Karameşe tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Volkan Karameşe kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. V Karameşe ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Volkan Karameşe için nasıl randevu alabilirim?
Dr. V Karameşe şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Volkan Karameşe ile anlaşmalı?
Volkan Karameşe kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Volkan Karameşe nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Volkan Karameşe Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Volkan Karameşe hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Volkan Karameşe Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Volkan Karameşe için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Volkan Karameşe muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Volkan Karameşe hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. V Karameşe ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Volkan Karameşe hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. V Karameşe hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.