Uğur Gürgan Hakkında

Uğur Gürgan Kimdir?

Dr. Uğur Gürgan, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Uğur Gürgan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 19.12.1984)

Uğur Gürgan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Uğur Gürgan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Uğur Gürgan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. U Gürgan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Uğur Gürgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Uğur Gürgan bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Uğur Gürgan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Uğur Gürgan Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Uğur Gürgan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Uğur Gürgan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Uğur Gürgan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. U Gürgan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Uğur Gürgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. U Gürgan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.