Dr. Salim Erdal

Göz Hastalıkları - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Salim Erdal Hakkında

Salim Erdal Kimdir?

Dr. Salim Erdal, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Salim Erdal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Salim Erdal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Salim Erdal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Salim Erdal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. S Erdal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Salim Erdal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. S Erdal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Salim Erdal ile anlaşmalı?
Salim Erdal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Salim Erdal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Salim Erdal Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Salim Erdal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Salim Erdal Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Salim Erdal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Salim Erdal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Salim Erdal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. S Erdal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Salim Erdal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. S Erdal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.