Dr. Recep Çelebi

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Recep Çelebi Hakkında

Recep Çelebi Kimdir?

Dr. Recep Çelebi, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Recep Çelebi, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Recep Çelebi Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Recep Çelebi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Recep Çelebi kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. R Çelebi ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Recep Çelebi için nasıl randevu alabilirim?
Dr. R Çelebi şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Recep Çelebi ile anlaşmalı?
Recep Çelebi kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Recep Çelebi nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Recep Çelebi Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Recep Çelebi hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Recep Çelebi Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Recep Çelebi için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Recep Çelebi muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Recep Çelebi hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. R Çelebi ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Recep Çelebi hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. R Çelebi hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.