Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat

Üroloji - İstanbul

Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Randevu Al 0 (850) 433 38 12

Doktorun Adresi (2)

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 433 38 12

Mehmet Ferhat Hakkında

Mehmet Ferhat Kimdir?

Dr.Öğr.Üyesi Mehmet FERHAT lisans öncesi öğrenimini tamamladıktan sonra 1986 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde lisans eğitimini tamamlamıştır. İhtisasını ise 2005 yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Üroloji Anabilim Dalı'nda yaparak uzmanı ünvanı almıştır.

Şu an  Medicana Haznedar ve Medicana Bahçelievler Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam Dr.Öğr.Üyesi Mehmet FERHAT, öncesinde Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Batman Devlet Hastanesi, Özel Batman Hastanesi, Medical Park Uşak Hastanesi, Başakşehir Devlet Hastanesi ve Özel Yaşar Hastanesi'nde görev yapmıştır.

Diploma aldığı kurum
 • CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • KIRIKKALE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Üriner Tıkanıklık
 • Vezikoüretral Reflü
 • Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)
 • Prostat Infeksiyonu
 • Idrar Yolları Iltihabı
Tedaviler
 • Kan elektrolit testi
 • Böbrek ultrasonu
 • Lazerle prostat cerrahisi
 • İdrar yolu darlıkları
 • Endoskopik üreter taşı tedavisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 12

Mehmet Ferhat Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 12

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat Özel Medicana Bahçelievler Hastanesi Özel Medicana Haznedar Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat Üroloji, uzmanıdır. Kan elektrolit testi, Böbrek ultrasonu, Lazerle prostat cerrahisi, İdrar yolu darlıkları, Endoskopik üreter taşı tedavisi, İdrar kaçırma ameliyatları, Laparoskopik prostatektomi, Micro cerrahi varikosel, Sertleşme problemi, Şok dalga tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu, Idrar Yolları Iltihabı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat için muayene ücreti nedir?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ferhat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.