Dr. Nazire Dönmez

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Nazire Dönmez Hakkında

Nazire Dönmez Kimdir?

Dr. Nazire Dönmez, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Nazire Dönmez, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Nazire Dönmez Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Nazire Dönmez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Nazire Dönmez kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. N Dönmez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Nazire Dönmez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Nazire Dönmez bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Nazire Dönmez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Nazire Dönmez Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Nazire Dönmez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Nazire Dönmez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Nazire Dönmez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. N Dönmez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Nazire Dönmez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. N Dönmez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.