Dr. Mustafa Akel

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

29149. Sk., 02000 Ziyaretpayamlı/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mustafa Akel Hakkında

Mustafa Akel Kimdir?

Dr. Mustafa Akel, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Mustafa Akel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Mustafa Akel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Mustafa Akel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Mustafa Akel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. M Akel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Mustafa Akel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. M Akel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Mustafa Akel ile anlaşmalı?
Mustafa Akel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Mustafa Akel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Mustafa Akel Adıyaman Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziAdıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Mustafa Akel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Mustafa Akel Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Mustafa Akel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Mustafa Akel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Mustafa Akel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. M Akel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Mustafa Akel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. M Akel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.