Dr. Kadir Ferhat

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cumhuriyet, Tut Yolu, 02350 Tut/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Tut İlçe Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kadir Ferhat Hakkında

Kadir Ferhat Kimdir?

Dr. Kadir Ferhat, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Kadir Ferhat, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kadir Ferhat Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Kadir Ferhat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Kadir Ferhat kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. K Ferhat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Kadir Ferhat için nasıl randevu alabilirim?
Dr. K Ferhat şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Kadir Ferhat ile anlaşmalı?
Kadir Ferhat kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Kadir Ferhat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Kadir Ferhat Adıyaman Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziAdıyaman Tut İlçe Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Kadir Ferhat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Kadir Ferhat Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Kadir Ferhat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Kadir Ferhat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Kadir Ferhat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. K Ferhat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Kadir Ferhat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. K Ferhat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.