Doktorun Adresi

Borazanlar Mah, Hattat Emin Barın Cd. No:58, 14100 Merkez/Bolu Merkez/Bolu  Bolu
Bolu İl Sağlık Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hülya Fiş Hakkında

Hülya Fiş Kimdir?

Dr. Hülya Fiş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hülya Fiş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hülya Fiş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hülya Fiş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hülya Fiş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Fiş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hülya Fiş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Fiş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hülya Fiş ile anlaşmalı?
Hülya Fiş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hülya Fiş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hülya Fiş Bolu İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hülya Fiş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hülya Fiş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hülya Fiş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hülya Fiş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hülya Fiş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Fiş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hülya Fiş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Fiş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.