Dr. Hayriye Özlem Kaş

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Yavuz Selim, Seyhan Sk., 02800 Samsat/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Samsat İlçe Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hayriye Özlem Kaş Hakkında

Hayriye Özlem Kaş Kimdir?

Dr. Hayriye Özlem Kaş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hayriye Özlem Kaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hayriye Özlem Kaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hayriye Özlem Kaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hayriye Özlem Kaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Kaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hayriye Özlem Kaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Kaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hayriye Özlem Kaş ile anlaşmalı?
Hayriye Özlem Kaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hayriye Özlem Kaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hayriye Özlem Kaş Adıyaman Samsat İlçe Devlet HastanesiAile HekimliğiAile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hayriye Özlem Kaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hayriye Özlem Kaş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hayriye Özlem Kaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hayriye Özlem Kaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hayriye Özlem Kaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Kaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hayriye Özlem Kaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Kaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.