Dr. Halil İbrahim Ürgüp

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Halil İbrahim Ürgüp Hakkında

Halil İbrahim Ürgüp Kimdir?

Dr. Halil İbrahim Ürgüp, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Halil İbrahim Ürgüp, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Halil İbrahim Ürgüp Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Halil İbrahim Ürgüp tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Halil İbrahim Ürgüp kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Ürgüp ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Halil İbrahim Ürgüp için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Ürgüp şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Halil İbrahim Ürgüp ile anlaşmalı?
Halil İbrahim Ürgüp kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Halil İbrahim Ürgüp nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Halil İbrahim Ürgüp Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Halil İbrahim Ürgüp hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Halil İbrahim Ürgüp Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Halil İbrahim Ürgüp için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Halil İbrahim Ürgüp muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Halil İbrahim Ürgüp hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Ürgüp ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Halil İbrahim Ürgüp hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Ürgüp hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.