Dr. Gülay Hato Karkın

Pratisyen Hekimlik - Bolu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülay Hato Karkın Hakkında

Gülay Hato Karkın Kimdir?

Dr. Gülay Hato Karkın, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülay Hato Karkın, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülay Hato Karkın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülay Hato Karkın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülay Hato Karkın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Hato Karkın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülay Hato Karkın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Hato Karkın şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülay Hato Karkın ile anlaşmalı?
Gülay Hato Karkın kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gülay Hato Karkın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gülay Hato Karkın Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülay Hato Karkın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gülay Hato Karkın Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Gülay Hato Karkın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülay Hato Karkın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülay Hato Karkın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Hato Karkın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülay Hato Karkın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Hato Karkın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.