Dr. Gökhan Öğretmenoğlu

Göz Hastalıkları - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Hürriyet, 01700 İmamoğlu/Adana  Adana
Adana İmamoğlu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Serinevler Mah., Ege Bağatur Blv., 01370 Yüreğir/Adana  Adana
Adana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gökhan Öğretmenoğlu Hakkında

Gökhan Öğretmenoğlu Kimdir?

Dr. Gökhan Öğretmenoğlu, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Gökhan Öğretmenoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gökhan Öğretmenoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gökhan Öğretmenoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gökhan Öğretmenoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Öğretmenoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gökhan Öğretmenoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Öğretmenoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökhan Öğretmenoğlu ile anlaşmalı?
Gökhan Öğretmenoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gökhan Öğretmenoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gökhan Öğretmenoğlu Adana İmamoğlu Devlet HastanesıAdana Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gökhan Öğretmenoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gökhan Öğretmenoğlu Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Gökhan Öğretmenoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gökhan Öğretmenoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gökhan Öğretmenoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Öğretmenoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gökhan Öğretmenoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Öğretmenoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.