Doktorun Adresi

Ege Ünv., Bornova/İzmir  İzmir
Ege Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Figen Gökmen Hakkında

Figen Gökmen Kimdir?

Dr. Figen Gökmen, Anatomi alanlarında faaliyet göstermektedir. Figen Gökmen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 16.12.1992)

Figen Gökmen Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Figen Gökmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Figen Gökmen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Gökmen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Figen Gökmen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Gökmen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Figen Gökmen ile anlaşmalı?
Figen Gökmen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Figen Gökmen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Figen Gökmen Ege Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Figen Gökmen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Figen Gökmen Anatomi, uzmanıdır.

Dr. Figen Gökmen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Figen Gökmen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Figen Gökmen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Gökmen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Figen Gökmen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Gökmen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.