Dr. Figen Dincer

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Figen Dincer Hakkında

Figen Dincer Kimdir?

Dr. Figen Dincer, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Figen Dincer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Figen Dincer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Figen Dincer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Figen Dincer kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Dincer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Figen Dincer için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Dincer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Figen Dincer ile anlaşmalı?
Figen Dincer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Figen Dincer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Figen Dincer Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Figen Dincer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Figen Dincer Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Figen Dincer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Figen Dincer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Figen Dincer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Dincer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Figen Dincer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Dincer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.