Dr. Erhan Küp

Pratisyen Hekimlik - Amasya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Bahcelievler Mah., İbni sina Cad. No:2, 05300 Merzifon/Amasya  Amasya
Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erhan Küp Hakkında

Erhan Küp Kimdir?

Dr. Erhan Küp, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Erhan Küp, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Erhan Küp Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Erhan Küp tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Erhan Küp kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Küp ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Erhan Küp için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Küp şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erhan Küp ile anlaşmalı?
Erhan Küp kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Erhan Küp nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Erhan Küp Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet HastanesiT.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Erhan Küp hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Erhan Küp Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Erhan Küp için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Erhan Küp muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Erhan Küp hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Küp ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Erhan Küp hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Küp hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.