Dr. Dt. Orhan Öztoprak, İstanbul, Diş Hekimi

Dr. Dt. Orhan Öztoprak

Diş Hekimi, Diş Protez Uzmanı - İstanbul

Diş Protezi, Diş Estetiği, Estetik Diş Hekimliği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Caddebostan Mahallesi, Çiftehavuzlar, Bağdat Cd. No:218/A, 34728 Kadıköy, Türkiye  Kadıköy, İstanbul
Dentcraft

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Orhan Öztoprak Kimdir?

Dr. Dt. Orhan Öztoprak, Diş Hekimi ve Diş Protez Uzmanı alanlarında faaliyet göstermektedir. Orhan Öztoprak, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve detaylı özgeçmiş bilgisine ulaşmak için Orhan Öztoprak Özgeçmiş sayfasını inceleyebilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ek..�insü

Eski kaplamalarım yapılırken, dişçi korkum oluşmuştu. Tavsiye üzerine gelip tanıştığım Dentcraft'da işinin uzmanı doktorlardan, teknolojik altyapılarından ve standart klinik anlayışından uzak, şık ambiyansından etkilendim. Eski ve sorun yaratan kaplamalarım çıkarıldı. Kanayan diş etlerim tamamen temizlendi ve kürate edildi. Sonuçta hem dişçi travmamı yenip, hem de rahat koltuğumda Netflix izlerken, yepyeni, gıcır gıcır, bembeyaz ve çok sağlıklı bir gülüşe kavuştum. Üstelik tüm bu süreçlerde, diş provası aralarında hiç bir zaman dişsiz bırakılmadım. Özel bir alet sayesinde kalıp alıp, hemen orada 5 dakikada geçici dişler yapıldı. Bu da büyük rahatlık oldu. Sonuçtan da çok memnun kaldım. Doktorum Orhan Öztoprak'a çok teşekkürler. 24-10-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Orhan Öztoprak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.