Dr. Dt. Esad Zekiç

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Bursa

Estetik Diş Hekimliği, Çene Kemiği Hastalıkları, Çene Şekil Bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Esad Zekiç Hakkında

Esad Zekiç Kimdir?

Dr. Dt. Esad Zekiç, Diş Hekimi ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) Esad Zekiç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
İlgilendiği Hastalıklar
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Çene Kemiği Hastalıkları
  • Çene Şekil Bozuklukları
  • Diş Teli
  • Çene Kistleri
Tedaviler
  • Şeffaf braketler
  • Ortodontik tedavi

Esad Zekiç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Esad Zekiç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dt. Esad Zekiç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Dt. E Zekiç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dt. Esad Zekiç için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Dt. E Zekiç şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Dt. Esad Zekiç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dt. Esad Zekiç bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dt. Esad Zekiç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dt. Esad Zekiç Diş Hekimi, ,Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Şeffaf braketler, Ortodontik tedavi alanlarında hizmet veriyor ve Estetik Diş Hekimliği, Çene Kemiği Hastalıkları, Çene Şekil Bozuklukları, Diş Teli, Çene Kistleri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dt. Esad Zekiç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Esad Zekiç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dt. Esad Zekiç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Dt. E Zekiç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dt. Esad Zekiç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Dt. E Zekiç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.