Dr. Dt. Cem Gazivekili, İstanbul, Diş Hekimi

Dr. Dt. Cem Gazivekili

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - İstanbul

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Üniversite Mah. Uran Cad. No: 10  Avcılar, İstanbul
Avcılar Hospital

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Cem Gazivekili Hakkında

Cem Gazivekili Kimdir?

Dr. Dt. Cem Gazivekili, Diş Hekimi ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) Cem Gazivekili, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met ali..�n
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba, kızımın dişleri hem alt hem üst çenede çarpık ve karmakarışık durumdaydı, hiç estetik görünmeyen dişlerin muayenesi için hocamızı seçtik, muayene sırasında kızım okulda oyun oynarken çenesi kırdı, hocamız gayet rahat bir şekilde kendine güvenle muayeneye devam etti. Tedavi bittiğinde kızımın dişleri ip gibiydi. Yine yeterli görmedi sadece kendi özverisiyle ön iki dişini biraz aşağı seçerek ayrı bir estetik yaptı, Ben bütün bu tedavi süresince mükemmeliyetçi bir doktor olduğunu fark ettim. Kullandığı malzeme kalitesinde en iyisini kullandı. Başka doktor olsa ucuz malzeme kullanır geçerdi. İyiki Cem hocamızı seçmişiz, teşekkürler hocam 03-09-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Cem Gazivekili tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.