Dr. Doğan Barbaros

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Doğan Barbaros Hakkında

Doğan Barbaros Kimdir?

Dr. Doğan Barbaros, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Doğan Barbaros, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doğan Barbaros Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Doğan Barbaros tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Doğan Barbaros kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Barbaros ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Doğan Barbaros için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Barbaros şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Doğan Barbaros ile anlaşmalı?
Doğan Barbaros kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Doğan Barbaros nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Doğan Barbaros Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Doğan Barbaros hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Doğan Barbaros Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Doğan Barbaros için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Doğan Barbaros muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Doğan Barbaros hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Barbaros ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Doğan Barbaros hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Barbaros hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.