Dr. Asiye Boz, İzmir, Kalp Damar Cerrahisi

Dr. Asiye Boz

Kalp Damar Cerrahisi - İzmir

Üç Damar Hastalığı, Aort Koarktasyonu, Aort Diseksiyonu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

8229 / 1 Sokak No 56  Çiğli, İzmir

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Asiye Boz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Asiye Boz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Boz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Asiye Boz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Boz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Asiye Boz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Asiye Boz bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Asiye Boz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Asiye Boz Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Tilt testi (tt) (eğik masa testi), Aterektomi, Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde), Homosistein, Ambulatuvar kardiyak izleme alanlarında hizmet veriyor ve Üç Damar Hastalığı, Aort Koarktasyonu, Aort Diseksiyonu, Atardamar Hastalıkları, Genel Kalp Damar Cerrahisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Asiye Boz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Asiye Boz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Asiye Boz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Boz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Asiye Boz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Boz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.