Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. A. Samet Okur tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. A. Samet Okur kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Okur ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. A. Samet Okur nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. A. Samet Okur bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. A. Samet Okur hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. A. Samet Okur Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. A. Samet Okur için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. A. Samet Okur muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. A. Samet Okur hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Okur ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. A. Samet Okur hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Okur hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.