Op. Dr.

Şerafettin Özer

Genel Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Fıtıklar, Obezite Cerrahisi, Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel, Splenektomi, Mastektomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

11 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Dilimde ufak bi kesinti

  Doktor bey merhabalar dilimi yanlisla disimle kestim cok kucuk bir yer koptu ve kanadı simdi dilim aciyor dil kendiji toparlarmi sevgiler..

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Şerafettin Özer

  Op. Dr. Şerafettin Özer

  Geçmiş olsun. merak etmeyin kendini toparlar.

 • Lütfen yardım

  Annem 50 yasında dösünde bi agrı nedeniyle acile gittik yapılan tetkik sonucu su cıktı karaciger parankiminde kuyruklu yıldız artefaktına neden olan cok sayıda milimetrik ekojenite izlenmiştir(multipl biliyer hamartomlar) daha sonra genel cerrahi muaynesinde midede sorun var denildi ve endoskopye... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Şerafettin Özer

  Op. Dr. Şerafettin Özer

  Gerekli tetkikler yapilsin. yapilmadan bu sorulariniza cevap vermek doğru olmaz. geçmiş olsun

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Şerafettin Özer Kimdir?

Opr. Dr. Şerafettin ÖZER1976 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1982 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1986 - 1991 yılları arasında ise GATA Tıp Fakültesi Eğitim Hastanesi'nde Genel Cerrahi İhtisas eğitimini tamamlamış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Opr. Dr. Şerafettin ÖZER, 1983 - 1986 yılları arasında Pratisyen Kıta Hekimliği, 1991 - 2004 yılları arasında Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak, 2004 - 2005 yılları arasında Kasımpaşa Asker Hastanesi'nde Baştabip Yardımcısı olarak, 2005 - 2011 yılları arasında ise yine aynı hastanede Baştabip olarak ve 2011 - 2013 Özel Türkiye Hastanesi'nde Tıbbı Koordinator ve Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. Ulusal ve Uluslararası olmak üzere 7 Adet Sempozyum organizyonunun düzenlenmesinde aktif rol almış ve sempozyum başkanlığı görevini yürütmüştür.

Mikrocerrahi Kursu (1991), Genel Cerrahi Uzmanlığı Mesleki Geliştrme Kursu (1996), Hastane İşletmeciliği Semineri (1999), Sağlık Kurumları Yöneticiliği Kursu (2004) ve Toplam Kalite Yönetimi, Liderlik (2007) gibi birçok kursa katılmış, sertifika sahibi olmuştur.

 

Türk Cerrahi Derneği, İstanbul Cerrahi Derneği, Endoskopik Laporoskopik Cerrahi Derneği ve Fıtık Derneği üyesi olan Op. Dr. Şerafettin ÖZER, şu anda Türk Diyabet ve Obezite Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

İletişim bilgileri


 • Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi
  AdresAcıbadem Mah. Sokullu Sok. No: 1  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Şerafettin Özer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.