Doç. Dr.

Ersin Öztürk

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Obezite Cerrahisi, Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Mide Cerrahisi, Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri)... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 69 13
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Kurumlar

Hakkında

Ersin Öztürk Kimdir?

Doç. Dr. Ersin ÖZTÜRK, 1974 yılında doğmuştur. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi  Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde  yapmış ve 2005 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 2011 yılında Doçent Ünvanını almıştır. 2012 yılında da Cerrahi Onkoloji yandal uzmanlığını almıştır. 2014 yılında ise Avrupa Kolorektal Cerrahi Yeterliklik Kurulu’nun düzenlediği sınavları geçerek Kolorektal Cerrahi Yeterlilik diploması almıştır.

Eğitimi ve meslek hayatı boyunca, özellikle gastrointestinal sistem ve kolorektal cerrahi alanında çalışmaları olan Ersin Öztürk’ün 28 uluslararası, 12 ulusal yayınlanmış 40 makalesi, uluslararası toplantılarda sunulmuş toplam 17 bildirisi, 12 kitap bölümü yazarlığı ve Uludağ Üniversitesi’nin adını verdiği bir skorlama sistemi vardır. Anal fistül tedavisinde lazerle tedavi yönteminin isim babası olup yine anal fistül tedavisinde kullanılan ve kendi adını verdiği “Ozturk Plug” yöntemini tanımlamıştır. Ulusal kongrelerde 4 ödülü ve Uludağ Üniversitesi Sağlık Hizmet ödülü vardır. Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesidir. Tıp fakültesi öğrencilerine mide ve kolorektal benign ve malign hastalıkarı derslerini anlatmaktadır. Türk Cerrahi Derneği ve Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği üyesi olan Ersin ÖZTÜRK evli ve 2 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ULUDAG ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2000

Tecrübe: 19 yıl 1 ay

Deneyimler

 • Uludağ Üniversites Tıp Fakültesi Genel Cerrahi AD
  01 2000 - 11 2017
 • Özel Muayenehane
  01 2017 - Şu Anda

İlgi Alanları

Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Obezite Cerrahisi

Yemek Borusu (Özofagus) Kanseri

Mide Kanseri

Kolorektal Kanser (Kalın Bağırsak Kanseri)

Fıtıklar

Fistül

Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar

Anal Fissür (Makat Çatlağı)

Kolorektal Cerrahi

Tedaviler

Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar

Mide Cerrahisi

Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri)

Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle)

Yemek Borusu(Özofagus) Kanseri

Bariatrik cerrahi

Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) ameliyatları

Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 69 13

Son Cevapladığı Sorular

 • Ameliyat sonrasi agrilar

  Doktor bey merhaba . ben 2011 yilinda sol açik kasık fitigi ameliyati oldum . 2 buçuk sene önce hem sol hem sag tarafimdan fitik cikti ve özellikle ameliyat oldugum sol tarafim cok agriyordu . teşhis geç konuldugu için 5 ay önce çift tarafli kapali ameliyat oldum . ameliyattan 20 gün sonra iki taraf... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Ersin Öztürk

  Doç. Dr. Ersin Öztürk

  Kolonoskopi zarar vermez. açıkçası ağrılarınız ile ilgili gereken yapılmış daha fazla bit önerim yok ne yazık ki. geçmiş olsun

 • Makatın biraz üstünde ağrısız şişlik

  Merhaba makatımın hemen üstünde ağrısız sızısız hafifçe sarkan bi şişlik var uzun süredir .ağrı olmadığı için hemeroid ve kanser olmadığını düşünüyorum doğrumudur , ne olabilir ?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Ersin Öztürk

  Doç. Dr. Ersin Öztürk

  Muayene edip belki mr çektirmek gerekir. geçmiş olsun

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.


.