Doç. Dr.

Erdal Aktan

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: İdrar Yolu Sarkması, Kadın Hastalıkları, Vajina Daraltma, Vakum kürtaj, Jinekolojik muayene, Kızlık zarı dikimi (himenoplasti)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

107 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Gebelikte kabızlık ve vajina da batma

  Hamileliğin ilk haftalarındayim karın alt tarafında tarif edilemez bir ağrı ve şişkinliğim mevcut büyük tuvaleti yapamıyorum ve cok rahatsız ediyor. nasıl rahatlama sağlayabilirim.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Erdal Aktan

  Doç. Dr. Erdal Aktan

  Her gece 1 ölçek duphalac susp için tüm gebelik boyunca sürdürebilirsiniz

 • Hamile miyim?

  Merhabalar, son reglim 19.10 tarihinde ve üzerinden 1 ay gecti ve hcg değerlerim şu şekilde çıktı, 14.11 tarihnde 9,23; 16.11 tarihinde 34,45; 18.11 tarihinde 42,20. evde yaptığım gebelik testlerinde hep ikinci çizgi silik çıktı sizce gebe miyim?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Erdal Aktan

  Doç. Dr. Erdal Aktan

  Gebelik testi pozitif ama gidişatı devam etme olasılığının az olduğu yönünde

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Ran. Tur.

Benim Kıymetli Doktorum Binbir çeşit duygular içindeyken kendisini tesadüfen bulduğum Erdal Bey’in sayesinde 2 tüp bebek denememdede pozitif sonuç aldığım bilgili , ilgili , özverili , melek doktorum :) Ekibi (Embriolog Esin Hanım , Hemşirelerim Tülin ve Canan Hanım ) ile birlikte harikalar yaratan , hasta ile empati kuran , en ufak detayları bile kaçırmayan samimi , içten insan(lar)... Herşey için ne kadar teşekkür etsem azdır.. O kadar yolu gelmeme , aylardır Tr ‘de kalmama elbetteki değdi..Sonsuza kadar duacınızım ?❤️ Rana&Mesut Londra 14-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Erdal Aktan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.