Prof. Dr.

Atay Atabey

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Bacak Estetiği, Düğme İliği (Boutonniere) Deformitesi, Diyabetik Ayak, Bariatrik cerrahi, Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Variköz ve spider venlerde kozmetik cerrahi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

48 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kulak küçültme

  Meraba hocam benim kulaklarım başıma göre boyut olarak daha boyuktur kepçe değildir ve kendimi bu şekilde çok çirkin hissediyorum kulak küçültmek mümkün mü aça bi videonuz izledim mümkün demişsiniz bu nasıl olur bilgi verirseniz çok sevinirim örneğin benim kulak 6 cm ve ben bunun 5 cm... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Atay Atabey

  Prof. Dr. Atay Atabey

  Kulak kepçesi anatomik ölçülere göre büyükse küçültülür. kepçeden pasta dilimi şeklinde kesi yapılır ve dikilir. bu 10-12 günde iyileşir. öncelikle muayene etmem gerekir.

 • Jinekomasti

  İyi günler atay bey jinekomasti ameliyatında lazer kullanıyormusunuz ve fiyat aralığı nedir acaba kolay gelsin.ııı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Atay Atabey

  Prof. Dr. Atay Atabey

  Gerekirse kullanıyoruz. şiddeti az olan hafif vakalar sadece lazer lipolizle olabiliyor.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Atay Atabey Kimdir?

Prof. Dr. Atay ATABEY, 1958 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Ankara'da bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1985-1990 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1994-1995 ve 1998-2000yılları arasında ABD Johns Hopkins Üniversitesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Maksillofasiyal Cerrahi Bölümü'nde "Doktora Sonrası Araştırmacı" olarak çalışmalar yapmış olan Prof. Dr. Atay ATABEY, burada “kompozit flep prefabrikasyonu, kranio - maksillofasiyal cerrahi, doku transferleri” konularında araştırmalar yapmış, Johns Hopkins Hastanesi'nde gerçekleştirilen operasyonlara katılmıştır. Ayı zaman zarfında 3 ay süre ile Dr. Oscar Ramirez'in kliniğinde endoskopik 3 boyutlu yüz germe ve diğer estetik cerrahi operasyonlarına katılmıştır.

Akademik çalışmalarına 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde çalışmalarına başlayan Prof. Dr. Atay ATABEY, 1997 yılında Doçent unvanını, 2003 yılında ise Profesör unvanını almıştır. 

Prof. Dr. Atay ATABEY, mesleki çalışmalarına Estetia Estetik Cerrahi ve Özel Tınaztepe Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği'nde devam etmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Atay Atabey tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.