Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul
5.0

Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları, Akut Sinüzit, Alerjik nezle koku bozuklukları

5.0

“En iyi Dr Yavuz bey ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim 🙏🙏🙏” Devamı

Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım

Doç. Dr. Yavuz Selim YILDIRIM, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise, 2005 yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde başlamış ve 2010 yılında Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur.

2010 - 2012 Yılları arasında Mecburi hizmetini Elbistan Devlet Hastanesi'nde tamamlamış 2012 - 2017 yılları arasında Bezmialem Vakıf Üniversitesi'nde ''Yardımcı Doçent Doktor'' 2017 ise, ''Doçent Doktor'' unvanlarını alarak hasta kabulü yapmıştır.

Doç. Dr. Yavuz Selim YILDIRIM, mesleki çalışmalarına, İstanbul'da bulunan Hisar Intercontinental Hospital'de devam etmektedir.

 

Hisar Intercontinental Hospital
Saray mh. Site yolu cd. No:7 Ümraniye/İstanbul
Hizmetler
Geniz eti ameliyatı Geniz eti bademcik ameliyatı Nazal valv cerrahisi Orta kulak ameliyatı Rinoplasti (burun estetiği) Devamı

Hakkında

Doç. Dr. Yavuz Selim YILDIRIM, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasına ise, 2005 yılında Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde başlamış ve 2010 yılında Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2005
Deneyim: 18 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

İlgi Alanları

Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları Akut Sinüzit Alerjik nezle koku bozuklukları Alerjik Rinit ve Nazal Polip Baş Dönmesi Devamı

Deneyimler

Özel Hisar İntercontinental Hospital (2017 - Devam ediyor)
Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi (2012 - 2017)
Elbistan Devlet HAstanesi (2010 - 2012)
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2005 - 2010)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MB
Mut*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

En iyi Dr Yavuz bey ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim 🙏🙏🙏

Nal*** ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

sayın Doç.Dr.Yavuz Selim Yıldırım beyi uzun bir araştırma sonucu yapmış olduğu burun estetiği ameliyatı hasta yorumlarını değerlendirerek ve yılların vermiş olduğu tecrübesine dayanarak tercih ettim,iyikide yollarımız sayın hocamla kesişmiş,ameliyattan sonra ne bir morluk ne bir şişlik hiç bir sıkıntı yaşamadım,elinde sanki sihirli bir değnek var size dokunuyor ve sonuç mükemmel,nezaketi ve sabırla sizi dinleyip kafanızdaki soruları öncesinde ve sonrasında aydınlatmasıda artışı,size minnettarım hocam

Fat*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Havacılık lisansı almak istiyordum, fakat; kulağımdaki orta kulak kireclenmesinden kaynakli duyu kaybından ötürü sağlık sertifikası alamıyordum .Yaklaşık iki sene evvelinden odyometri sonucunu gören Yavuz Hocam bu problemi duzeltebilecegini söyledi. İki sene sınavlara hazırlanmaya devam ettim kulağım düzelecek umuduyla ..Bu süre zarfında ise Turkiye'de araştırmadigim doktor kalmadı, tüm profesörlerle konuştum fakat orta kulak kemikcik protezi dışında çözüm yok dediler..Hatta Yavuz Hocamın kullanacağı yönteme kesinlikle olamaz böyle bir şey, duyulmamış dediler ..Yabancı kaynakları araştırdım, ingilizce makaleleri okudum fakat hiçbir yerde protez dışında yöntem bulamadım..Tek yol Yavuz Hocamıza güvenip ameliyata gitmekti..Vicdanınız rahatsa beni ameliyata alın dedim , Yavuz Bey vicdanımın rahat olmayacağı ameliyata girmem zaten dedi ve ameliyatımi gerçekleştirdi..Bu ameliyat görüştüğüm tüm doktorlar için mucize niteliğinde oldu ..Hatta memleketimde ilk ameliyatimi gerceklestirip basarisiz olan doktor , bu ameliyatin raporunu benden rica etti , kendisi sonuc ile alakali halen cok saskin ..uçuş sertifikasını alabilmem icin onumde engel gozukmuyor suanda ..tabi hayirlisi bu konuda ..Maddi konularda sikistigim zamanlarda fiyatlar konusunda yardımcı olan Yavuz Bey gerçekten vicdan sahibi bir doktor..Ameliyatım ile ilgili çokça aramama , msj atmama rağmen hiçbir zaman usanmadan sorularımı cevapladigi ve benim gibi sürekli araştırıp sorularla gelen bir insana karşı sabırlı olduğu için ona ayrıca çok teşekkür ederim ..Orta kulak kireclenmesi yüzünden yaşadığım duyu kaybını protez gibi yüksek basınçlı durumlarda problem çıkaran bir yöntem dışında; özel bir sıvı ile gerçekleştiren doktorum, bu yönteme öncülük etmektedir ..Yeni gelişmeleri araştırması ve takip etmesi ise, insani ozellikleri disinda, onu diğer doktorlardan ayirmaktadir ..Kendisini iki sene evvelinden gittiğim hastanede şans eseri tanıdıgim icin cok sansliyim ..Hayatta en çok istediğim sey olan havacı olma konusunda beni yalnız bırakmadığı için ona ne söylesem azdır..Allah yolunu daima açık etsin Yavuz Hocamın..

NN
Nil*** N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hemen soruma cevap verdi

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?

Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım Hisar Intercontinental Hospital bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları, Akut Sinüzit, Alerjik nezle koku bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Geniz eti ameliyatı, Geniz eti bademcik ameliyatı, Nazal valv cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube