Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Bursa - Nilüfer

Omurilik Cerrahisi, Beyin Hastalıkları, Gullian Barre Sendromu

Randevu Al 0 (850) 811 63 65

Doktorun Adresi

Odunluk Mah. İzmir Yolu Cad. No:41  Nilüfer, Bursa
Özel Medicana Bursa Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Kazım Yiğitkanlı Hakkında

Kazım Yiğitkanlı Kimdir?

Doç.Dr.Kazım Yiğitkanlı, Tıp eğitimine Hacettepe Üniversitesi (İngilizce Tıp) Tıp Fakültesi'nde başlamıştır. Uzmanlığını ise Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nden tamamlayan Doç.Dr.Kazım Yiğitkanlı, Beyin Cerrahisi Doçenti olarak 2013 yılında Ankara Polatlı Devlet Hastanesi Nöroişirurji Kliniği'nde, Eğitim Görevlisi olarak 2011-2013 yılları arasında New Haven, CT, ABD Yale University, School of Medicine'nde, yine Eğitim Görevlisi olarak 2009- 2011 yıllarında Harvard University, Massachusetts General Hospital'da ve Mecburi Hizmetini de  2007-2009 yıllarında Ankara Polatlı Devlet Hastanesi Neurosirurji Kliniği'nde görev almıştır. 

Doç.Dr.Kazım Yiğitkanlı, şuanda Bursa Nilüfer'de bulunan Özel Medicana Bursa Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2005

Tecrübe: 16 yıl 10 ay

Deneyimler
 • Kırıkkale Yüksek İhtısas Hastanesı
  08 2016 - Şu Anda
 • Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesı
  05 2012 - Şu Anda
 • Ankara Polatlı Duatepe Devlet Hastanesı
  01 2005 - 06 2009
İlgilendiği Hastalıklar
 • Omurilik Cerrahisi
 • Beyin Hastalıkları
 • Gullian Barre Sendromu
 • Spina Bifida
 • Inme
Tedaviler
 • Mikrodiskektomi
 • Epiduroskopi
 • Kraniosinostoz Cerrahisi
 • Omurga ağrılarında enjeksiyonlar
 • Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri)
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 63 65
Anlaşmalı Kurumlar
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat
 • Ergo

Kazım Yiğitkanlı Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.9)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�ME BİNGÜL..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Uzun süredir sıkıntı çektiğim bel fıtığı sinir basısı şikayetimden kurtulmak için 16.10.2019 Tarihinde Kazım YİĞİTKANLI hocama bel fıtığı ameliyatı oldum. Ameliyatımı başarılı bir şekilde tamamladılar. Göstermiş oldukları yakın ilgilerinden dolayı kendilerine en içten teşekkürlerimi iletiyor, yaşamları boyunca başarılarının devamını diliyorum. NAİME BİNGÜL ÖZ 18-10-2019

al..abaş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ayaklarının ağrısından duramıyorum . 15 yıldır devam eden bel fıtığına vardı sağolsun Kazım hoca ameliyat ile iyileştirdi Çok büyük ilgi ve alakalı çok memnun um. Kazım hoca ameliyat ekibi ve 3.kat hemşirelerin yoğun ilgi ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.herkese tavsiye ederim.Allah herkese şifalar versin. 05-07-2019

an..
Zamanlama
İlgi
Ortam

annemin hastalığı konusunda sarfettiğiniz emeklerin asla bir karşılığı olamaz hocam. Ankara dan ayrılmanız bizim için ciddi bir kayıp oldu. Orada da mutlaka ziyaretinize geleceğiz.. saygıdeğer Kazım hocama saygı ve sevgilerimi iletiyorum.. HAKAN ÖZ Polatlı.. 11-12-2018

ice..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ankara dan ayrılmasına çok üzüldüğüm sevgili doktorum. ameliyatımın üzerinden 10 yıl geçmesine rağmen çok memnunum. Bursa da Allah görevinizi layıkıyla sürdürmenizi nasip etsin inşallah hep kalbimizdesin. bizie kendi ailenden biriymiş gibi ilgiyle ve saygıyla karşıladığın için çok teşekkür ediyorum. 11-12-2018

MET..LİK
Zamanlama
İlgi
Ortam

uzun süredir yürüme bozukluğu yaşıyordum. gittiğim bir çok doktor belimden kaynaklandığını düşündü. oysa sorun boynumdaki kanal darlığının oldukça ilerlemesiymiş. Allah razı olsun doktorum Kazım Yiğitkanlı yürüme bozukluğumun boynumdan kaynaklandığından şüphelenerek boyun mr ı çektirdi. sonrasında başarılı bir ameliyat gerçekleştirerek beni bu dertten kurtardı. müzdarip olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. görüştüğünüzde samimi tavırlarıyla da sizin güveniniz kadar sevginizi de kazanacak saygı değer bir doktor olduğunu göreceksiniz 11-12-2018

nar..lmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

hocamın ilgisi alakası süper. Ankara dan gelmiş. ordaki hastalarının tavsiyeler ile tercih etmiştik. bizi yanıltmadılar. İyi ki burdasınız. her şey için teşekkürler 15-11-2018

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 63 65

Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı hangi kurumlar Kazım Yiğitkanlı ile anlaşmalı?
Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Medlab , Zurich Sigorta , Generali Sigorta , İMECE , Ziraat Sigorta , Türk Nippon Sigorta , Doğa Sigorta , Unico sigorta , ACE European Sigorta )

Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı Özel Medicana Bursa Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Mikrodiskektomi, Epiduroskopi, Kraniosinostoz Cerrahisi, Omurga ağrılarında enjeksiyonlar, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri) alanlarında hizmet veriyor ve Omurilik Cerrahisi, Beyin Hastalıkları, Gullian Barre Sendromu, Spina Bifida, Inme hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Kazım Yiğitkanlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.