Doç. Dr. Hasan Erdem

Genel Cerrahi - İstanbul

Obezite Cerrahisi, Şişmanlık (Obezite), Tüp mide

Randevu Al 0 (850) 474 22 24

Bu uzman Covid-19 önlemlerine önem vermektedir!

Bildiğiniz üzere COVID-19 virüsünün bir pandemiye dönüşmesinden hemen sonra obezite cerrahisi alanında üyesi olduğumuz birçok otoriter derneğin tavsiyeleri doğrultusunda tüm ameliyatlarımızı ertelemiş ve klinik faaliyetlerimizi durdurmuştuk. Bu süreçte hem kendimizi en rahat hissettiğimiz yer olan ameliyathaneleri, hem de sağlıklı bir yaşama ulaşmak için bizlere güvenen hastalarımızı çok özledik.

Bu özlemi,

Yaklaşık 2 aydır operasyon olan ya da olmayı düşünen hastalarımızla çevrimiçi motivasyon ve konsültasyon toplantıları yaparak,

Sizlerle olan iletişimimizi gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse telefonlarımızdan hiç kopartmayıp virüsle mücadele kapsamında bilgilendirici birçok kaynağı sizlerle paylaşarak gidermeye çalıştık.

Ayrıca sizlerden ayrı kaldığımız bu süreçte, virüs sonrası yaşama uygun olarak hastanemizi ve kliniğimizi ‘yeni normal’ olarak adlandırılan bu yeni döneme hazırlama imkanı bulduk ve gerekli tüm tedbirlerimizi aldık.

Dolayısıyla bizler de hem yaptığımız detaylı toplantılar sonrasında hem de bariatrik cerrahi alanında özellikle takip ettiğimiz uluslararası bilimsel otoritelerin görüşleri doğrultusunda Dr. HE Obezite Kliniği ve İstanbul Obezite Cerrahisi olarak kontrollü hasta alımına 1 Haziran Pazartesi tarihinden itibaren başlama kararı aldık.

Şüphesiz ki yeniden faaliyete geçme aşamalarımızı;

Virüs sonrası yeni döneme uygun bir şekilde kişiye özel olarak planlanan,

Otoritelerce hazırlanmış rehberlere uygun ve

En son teknolojilerin kullanılarak en üst düzeyde hasta ve personel güvenliğinin sağlandığı bir yaklaşımla hayata geçiriyoruz.

Merkezlerimizde Aldığımız Tedbirler

Kontrollü hasta alım sistemi ile randevular ve ameliyatlar belirli saat aralıkları ile oluşturulacak, böylece klinik ve hastanemizdeki hasta yoğunluğu en az düzeyde tutulacaktır.

COVID-19 virüsü açısından şüpheli görülen vakalar, diğer tüm hastalarımızla teması önleyecek şekilde konumlandırdığımız farklı tıbbi alanlara izole edilerek yönlendirilmektedir.

Hastanemize giriş yapan her hastamızın ve personelimizin ateş ölçümü yapılmaktadır.

Tüm çalışanlarımızın sağlık durumu yakından takip edilmekte ve çalışanlarımız, gerekli önlemleri almaları için periyodik olarak bilgilendirilmektedir.

Hem hastanemizde hem de kliniğimizdeki hasta bekleme alanlarında sosyal mesafeyi sağlayan oturma planları oluşturulmuştur.

Virüs sonrası yeni dönemde tehlike azalana kadar tedavi için merkezlerimize gelen hastalarımızın yanlarında refakatçi getirmeleri belirli kısıtlamalara tabii tutulmuştur. Bu konu hakkındaki detaylı bilgiler, hasta temsilcilerimiz tarafından hastalarımıza iletilecektir.

Merkezlerimize gelen hasta ya da hastalarımız eğer Koronavirüs şüphesi altına bulunuyorlarsa herhangi bir obezite tedavisi onlar için kesinlikle uygulanmayacaktır.

Gün içerisinde belirli aralıklarla ve mesai sonrasında hem kliniğimiz hem de hastanemizdeki tüm alanlar Koronavirüs’e karşı etkili özel ürünlerle sterilize edilecektir.

Gerek hastanemizdeki gerekse kliniğimizdeki tüm çalışanlarımız konuyla ilgili eğitimlerden geçirilmiştir ve çalışma süresince boyunca maske, eldiven ve el dezenfektanları gibi koruyucu ekipmanlar kullanacaklardır.

Merkezlerimize gelen hastalarımıza da gerekli kişisel korunma ekipmanları olan maske, eldiven ve el dezenfektanları verilecektir.

Bulaş riskini en aza indirmek için hastanemiz ve kliniğimiz içerisindeki dergi, gazete, broşür, menü gibi tüm basılı materyaller enfeksiyon kuralları gereği toplatılmıştır. Ayrıca çocuk oyun alanları kullanıma kapatılmıştır.

Temizlik personellerimize enfeksiyon ekiplerimiz tarafından hijyen kurallarına yönelik, temizlik sırasında tek kullanımlık eldiven kuralına uymaları yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Buna göre; oda içleri ve bekleme alanlarındaki mobilya, televizyon kumandası, tekerlerli sandalye, sedye, kapılar, halılar ve tekstil ürünleri gibi ortak kullanımda olan tüm ekipmanların temizliği, uygun ürünler kullanılarak daha sık yapılmaktadır.

Yiyecek hizmetlerimizi sağlayan tüm çalışanlara, hijyen kurallarına yönelik bilgilendirme yapılmıştır. Buna göre; hastanemizdeki kafeterya alanlarımızda kullanılan ortak malzemelerin bir bölümü kaldırılmış ve gerekli olanların da dezenfeksiyonu sağlanmıştır.

Ambulansların, servislerin ve binek araçların ilgili firmalar tarafından dezenfeksiyonu yapılmaktadır.

 

Doktorun Adresi

Vali Konağı Cad. No:125 Eser Palas D:3 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
İstanbul Obezite Cerrahisi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hasan Erdem Hakkında

Hasan Erdem Kimdir?

Doç. Dr. Hasan Erdem, 1976'de Hatay'da dünyaya gelmiştir.Lisans öncesi eğitimlerinin ardından, 1996 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’ne girmiş ve 2002 yılında Tıp Doktoru olarak mezun olmuştur. Ardından İstanbul Bezmialem Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği’ nde ihtisasa başlayıp 2008 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

2009-2011 yılları arasında Elbistan Devlet Hastanesi’ndeki mecburi hizmet görevinin ardından Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi Başasistanı olarak görev almış; burada İleri Laparoskopi ve Robotik Cerrahi alanlarında çalışmalar yürütmüştür.

2016 yılında buradaki görevinden ayrılarak İstanbul’da özel bir klinik kurmuş ve 27.08.2018 tarihinde ise Doçent Unvanını almıştır.

Doç.Dr. Hasan Erdem’in ulusal ve uluslararası yaklaşık 100’e yakın makalesi çeşitli dergilerde yayınlanmış olup akademik çalışmalarına halen devam etmektedir

Mesleki çalışmalarına İstanbul Nişantaşı'da Bulunan İstanbul Obezite Cerrahisi'de devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • Vakıf Gureba Hastanesi
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 2008

Tecrübe: 10 yıl 0 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • İstanbul Bezmialem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  01 2013 - 01 2018
 • Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği
  01 2008 - 01 2009
 • Elbistan Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği
  01 2010 - 01 2011
 • Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği
  01 2011 - 01 2016
 • İstanbul Obezite Cerrahisi Özel Kliniğin
  07 2016 - 11 0023
İlgilendiği Hastalıklar
 • Obezite Cerrahisi
 • Şişmanlık (Obezite)
 • Tüp mide
 • Rektum Kanseri
 • Reflü Özofajit
Tedaviler
 • İleal interpozisyon
 • Şeker hastalığı ameliyatı
 • Şeker ameliyatı
 • Safra kesesi taşı tedavisi
 • Revizyon Ameliyatı
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Ahşap işçiliği
 • Doğa yürüyüşü
 • El sanatları
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 22 24

Hasan Erdem Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

en..mbüi
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 14-12-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
nep..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hayatım boyunca kilolarımla savaşmaktan artık çok yorulmuştum. Görünüşü geçtim kilolarımdan dolayı sağlık problemleri yaşamaya başlamıştım. En sonunda ameliyat olmaya karar verdim ve Hasan beyle tanıştım. Tüp mide ameliyatı ile 150 kilodan 90 kiloya inmeme yardımcı oldu. Hem ameliyatın başarılı olmasının hem de ameliyat sonrası beslenme desteğinin bu süreçte çok etkili olduğunu düşünüyorum. Şimdiki aklım olsa tüp mide ameliyatını olmak için bu kadar beklemezdim. Artık kendimi çok daha genç ve özgüvenli hissediyorum. Destekleri ve profesyonelliği için Hasan bey ve ekibine çok teşekkür ederim. İyiki sizin gibi doktorlar var! :) 26-11-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Hasan Erdem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ekibim

Mehmet Gençtürk Op. Dr 10 yıllık mesleki tecrübe
Serra Uçtum Uzm. Dyt 10 yıllık mesleki tecrübe

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hasan Erdem ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Hasan Erdem ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 22 24

Doç. Dr. Hasan Erdem için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Hasan Erdem için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Hasan Erdem için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Hasan Erdem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Hasan Erdem İstanbul Obezite Cerrahisi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Hasan Erdem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Hasan Erdem Genel Cerrahi, uzmanıdır. İleal interpozisyon, Şeker hastalığı ameliyatı, Şeker ameliyatı, Safra kesesi taşı tedavisi, Revizyon Ameliyatı, Reflü Tedavisi, Mide küçültme, Mide Kelepçe Çıkartılması, Mide Cerrahisi, Meme Hastalıkları Tanı Ve Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Obezite Cerrahisi, Şişmanlık (Obezite), Tüp mide, Rektum Kanseri, Reflü Özofajit hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Hasan Erdem için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Hasan Erdem muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Hasan Erdem muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Hasan Erdem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Hasan Erdem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.