Doç. Dr. Ekrem Yeter

Kardiyoloji - Tokat

Koroner Kalp Hastalığı, Damar Sertliği, Stent

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29  Merkez, Tokat
Özel Medical Park Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Ekrem Yeter Hakkında

Ekrem Yeter Kimdir?

Doç. Dr. Ekrem YETER, 21 Nisan 1973 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1998 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1999 - 2003 yılları arasında yine Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yaparak Kardiyoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Mardin Devlet Hastanesi'nde, Ağrı Asker Hastanesi'nde, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, görev almış olan Doç. Dr. Ekrem YETER, uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış bir çok makalesi bulunmaktadır.

Doç Dr. Ekrem YETER, mesleki çalışmalarına Gaziantep'te bulunan Özel  TAM—MED Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • SELÇUK ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06 2003

Tecrübe: 18 yıl 2 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Özel TAM—MED Hastanesi
  06 2017 - 11 2018
 • Ankara Dişkapi Yildirim Beyazit Eğıtım Ve Araştirma Hastanesİ
  07 2009 - 09 2016
 • Ankara Atatürk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  01 2004 - 07 2009
 • Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  06 2003 - 12 2003
 • Mardin Devlet Hastanesi
  04 2005 - 05 2005
İlgilendiği Hastalıklar
 • Koroner Kalp Hastalığı
 • Damar Sertliği
 • Stent
 • Kalp Yetmezliği
 • Kalp Romatizması
Tedaviler
 • Anjiyoplasti
 • Stent(koroner anjiyoplasti)
 • Kalp pili takılması
 • Ekg
 • Eforlu ekg
Diplomalar ve Sertifikalar
Anlaşmalı Kurumlar
 • Axa Sigorta
 • Ergo
 • Ray Sigorta
 • Ege(Euro) Sigorta
 • Türkiye İş Bankası

Ekrem Yeter Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ekrem bey annemin hiç teşhis edileme hastalığını damar tıkanıklığını teşhis ve tedavi etti çok güleryüzle ilgili bir doktor kendisi ile Ankara’da Dışkapı hastanesi de tanıştık sonsuz teşekkürler ediyorum kendisine 02-10-2019

Tuncay..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Son 3 yıl içinde babamı Gaziantep'teki tüm kardiyologlara götürdüm. Çoğu doçent yada profesör. Babamın damar yapısı ince ve kıvrımlı olduğundan hiç biri anjiyoya yanaşmadı ve by-pass yani açık kalp ameliyatı olması gerekir dediler. Babamın yaşı itibariyle by-pass a girmekten korkuyorduk. İşin aslı bu durumun tam olarak by-pass lık olduğuna tam kanaat getiremiyorduk çünkü doktorlar genelde iyi bir açıklama yapmıyorlar ve by-pass a yönlendiriyorlardı. Arayı arayı Ekrem hocayı bulduk, muayene olduk. İlk kez muayene olduğumuzu hissettik. İnsanlığı, ilgisi bize güven verdi. Uzun uzun inceledi ve "Allah'ın izniyle bunu anjiyo ile hallederiz" dedi. Anjiyo ile 3 adet ilaç kaplı stent taktı ve bizi by-pass tan kurtardı. Allah razı olsun hocam, sizin gibi doktorların olduğunu görmek bizi mutlu etti. Kendisi çok iyi bir kardiyolog ve bilim insanıdır. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Ahmet Tuncay ER 31-05-2018

azan..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Yıllardır ailemizin kalp doktoru Ekrem Yeter. Zamanın teşhisleri ve güzel tedavileri ile Ekrem beye çok güveniyoruz. Aynı zamanda çok samimi, güler yüzlü birisi. Her zaman yardımcı olmaya çalışıyor, hastalarını her konuda bilgilendiriyor. Sağolun Ekrem bey. 22-12-2017

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

kendisimükemmelbirhekimdir/kardiyologdur.şöyleki: babamenbaştagûyavegûyaankara'nıneniyikardiyoloğunagüzelbirmuayeneparasıdaödeyipanjiyoolmuştu.bizeanjiyoesnasında11500tlyeeriyenstentseçeneğisunulupsonundadadamarıaçılamamıştı.anjiyosonrasıhocalarımızbunuçoköneriyordenilenkanamadurdurucubantdahi491tl(normaldetanesi5tl)karşılığındatakılmıştı.öylebirbantkisadecebiryerdensadeceohastaneiçingetiriliyor.lanbenneyse...yanidurumokadarrezilveparaodaklıidi.veeeekalbibesleyendiagonaldamarkikendisineleddeniliyoraçılamamıştı.çözüm:operasyon.yanibypass. sonrasındabuilkanjiyoyuyapanhekimbizi,sizibekliyordiyerekçokçokgüvendiğibircerrahayönlendirildi.tabiikisonuçbudamaraçılmaznezamankeselim?idi.diğercerrahlarasorulduedildihattabudamarınaçılmasıbilimeaykırıdiyenleroldu.mezbahadeğilamatıpbilimi.babamınmoral:0.bubüyükameliyatıyapmakisteyencerrahlar:1babamgeceleriuyuyamıyor.imantahtasınınkesilipaynızamandakolundan,bacağındanvayefendimgöğsündenalınacakdamarlarıdüşünüyor.amakutsalkitaplardayazıyorya:bypassyapılacak.yoksagünahkarsın!neyyyyse. bendurumuaraştırıyorum.bakıyorumkibabamınfizikselkondisyonunagörebypassfarzdeğil.babasanırımtekçarebypassdeğildediğimdeadamogeceilkkezderinuykuyadalıyor.derkenkardiyologbirarkadaşımınönerisiileekremhocayaışınlanıyoruz.kendisiilkanjiyocdsinioncahekimlerarasındapürdikkatvedakikalarcaizleyentekhekimoluyor.sırfbubilesizegüvenveriyor.doğruellerdeolduğunuzuanlatıyor.vebizbunuhallederizdiyerekanjiyorandevusuveriyorhoca.evdebirbayramhavası! veanitibariylebabamikincianjiyosundançıkıyor.buseferhenüzproftitrinialmamışekremhocayapıyoranjiyoyuvedahaöncegenelanesteziileuyutulanbabamanjiyoyukendiizliyorvesedyeilebizedoğrugetirilirkensevinçtenağlıyordu.yırttıkgençlerdiyordubize.çünküproflarınaçamayıpyineaçılmasıbilimeaykırıdiyenproflarainatdoçentekremhocasağolsunki100%tıkalıolandamarıcayırcayıraçmıştı.amerika'daolsaksanırımbizlereilledebypassdiyenhekimlerinproflukünvanıellerindenalınabilirdiyedüşünüyorum.hattabenolsamgideriadeederim.yineneyseyineyasabırçekelim. kendisinenekadarteşekküretsemazcanlar.amaöylesözdedeğilciddenaz.yanibumüteşekkirlikhissiyatınınkelimelerletarifiimkansız.olurdabusatırlarıokursaanasındanemdiğisüthelalolsun.allahkendisindenbinüzeribinkerevehattaonundafaktöriyelikerevehattaonundansonsuzagiderkennincikuvvetikererazıolsun.ülkemizinekremhocagibihekimlereçokacilihtiyacıvar.yoksaguinessrekorlarkitabınabypassvakasayılarımızilegireceğiz.gözünüparabürümüşhekimlerdenallahtüminsanlığıkorusun.medikalfirmalarınsponsorluğunamuhtaçetmesinhiçbirini. kısaca;büyüksünhoca!sençokyaşa! 01-11-2017

..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ekrem bey sayesinde sorunsuz bir tedavi süreci geçirdim. Operasyon öncesi ve sonrası, tedavi sürecimin başlangıcından sonuna kadar aklımdaki soruları bütün samimiyeti ile cevapladı.Bunun için çok çok teşekkür ediyorum. Ekrem Yeter tavsiye edebileceğim bir doktordur, kardiyoloji alanında bir doktor arıyorsanız kesinlikle gidebilirsiniz. 10-10-2017

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Ekrem Yeter tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ekrem Yeter Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Ekg sonucu

  Hocam ekg sonucunda sinüs taşikardi,sol posterior fasiküler blok ve v1/v2 baglanti kablosunda rsr sag vent. iletim gecikmesinden yaziyor.anlami nedir?

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Ekrem Yeter

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Kalp ve tansiyon

  Hocam merhabalar 22 yaşındayım. yaklaşık 3-4 aydır sigarayı bırakmışken günde birkaç adet içiyorum şu an. dün sigara ictikten sonra tansiyonum 14-8 dolaylarına çıktı başımın arka kısmı ağrımaya başladı hatta şu an dahi etkilerini hissediyorum. normal sartlarda tansiyonun 10-11(büyük) dolaylarında. b... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Ekrem Yeter

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ekrem Yeter kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. E Yeter ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ekrem Yeter için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. E Yeter şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ekrem Yeter ile anlaşmalı?
Ekrem Yeter ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Axa Sigorta , Ergo , Ray Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Türkiye İş Bankası , Şekerbank , Akbank , Zurich Sigorta , Ziraat Sigorta )

Doç. Dr. Ekrem Yeter nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ekrem Yeter Özel Medical Park Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ekrem Yeter hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ekrem Yeter Kardiyoloji, uzmanıdır. Anjiyoplasti, Stent(koroner anjiyoplasti), Kalp pili takılması, Ekg, Eforlu ekg, Balon valvüloplasti, Perkutan mitral balon valvuloplasti, Biventriküler pacemarker, Kalıcı kalp pili, Implante edilebilen kardiyoverter defibrilatör (icd) alanlarında hizmet veriyor ve Koroner Kalp Hastalığı, Damar Sertliği, Stent, Kalp Yetmezliği, Kalp Romatizması hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Ekrem Yeter için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ekrem Yeter muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ekrem Yeter hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. E Yeter ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ekrem Yeter hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. E Yeter hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.