9 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş eti

  Mrb doktor hanım. bn diş eti çekilmesinden şikayetçiyim. denizlide yaşıyorum. sizinle iletişim kurmak istiyorum. yardımcı olur musunuz?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Gizem TORUMTAY

  Dr. Dt. Gizem TORUMTAY

  Merhaba öncelikle. şu an için ıspartada görev yapmaktayım. sorularınız için burdan yardımcı olabilirim eğer muayene gerektiren bir durumunuz varsa buluncduğunuz yerde bir dişeti hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririm

 • Diş eti rahatsızlığı ne kadar süre içerisinde iyice kötüleşir

  Diş etlerimde kızarıklık, şişlik, çekilme ve sık sık kanama var . 4-5 aydır böyle. sizce 2 hafta içinde tedaviye başlasm geç olurmu? tedavisi kısa süredemi olur? yoksa uzun bi tedavi sürecimi gerekli?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Gizem TORUMTAY

  Dr. Dt. Gizem TORUMTAY

  Dişetlerinde kızarıklık, kanama, şişlik ve dişeti çekilmeleri, dişler üzerindeki diştaşları ve yetersiz ağız bakımına bağlı olarak gelişmektedir. yine de tam bir teşhis için klinik muayene yapılması ve radyografi alınması gereklidir. 2 hafta içerisinde gidebilecekseniz bu süre zarfında dişetleriniz... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Diş Hekimliğinin İletişim bilgileri

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.