Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz

Çocuk Gelişim Uzmanı - Ankara

Çocuklarda dil gelişimi, Çocuklarda duygusal gelişim, Büyüme Ve Gelişme Geriliği

Randevu Al 0 (850) 474 61 79 Soru Sor
Bu uzmandan online görüşme randevusu alabilirsiniz.

Böylece evde kalabilir ve aynı zamanda da uzmanla görüşme sağlayabilirsiniz

Hemen Randevu Al

 

Uzmanın Adresi (2)

Aziziye Hoşdere Caddesi 169/2 D:A101  Çankaya, Ankara
Kozalak Akademi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
Çankaya Ankara  Çankaya, Ankara
Online Görüşme

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Feride Alaca Kaymaz Hakkında

Feride Alaca Kaymaz Kimdir?

1977 yılında Kastamonu'da doğdu. İlk,orta, lise eğitimini Ankara'da tamamladı. 1998 yılında Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi bölümünden mezun oldu. Aynı yıl mesleki yaşantısına başladı. Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi alanında uzun yıllar eğitimcilik yaptı.Okul öncesi eğitim kurumlarında yöneticilik görevinde bulundu. Evli ve üç çocuk annesidir. Aile danışmanlığı, Oyun Terapisi,Çocuklarda Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Çocuklarda ve Yetişkinlerde EMDR, Hipnoterapi,ACT konularında eğitimler aldı. Aile danışmanlığı,oyun terapisi, çocuk odaklı ebeveyn danışmanlığı konularında danışan görmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Yabancı Diller
 • Almanca
İlgilendiği Hastalıklar
 • Çocuklarda dil gelişimi
 • Çocuklarda duygusal gelişim
 • Büyüme Ve Gelişme Geriliği
 • Uyum Sorunları
 • Uyku alışkanlığı kazandırma ve uyku bozuklukları
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar
Hobiler
 • Kitap Okumak
 • Fotoğraf Çekmek
 • Çiçek Yetiştirmek
 • Takı Tasarımı
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 61 79

Feride Alaca Kaymaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
7 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gi..rbaş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kızım okula alışmakta oldukça zorluk çekiyordu ve ayrılmak istemiyordu. Kendisi ile çalışmaya başlayalı oldukça fazla yol aldık. Tavsiyeleri, rehberliği, bize çok şey kazandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. 13-10-2021

il..rk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Feride hanım sayesinde anksiyete'yi aştım Allah ondan bin kere razı olsun teşekkürler Feride hanım 27-09-2021

et..rk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Feride hanıma kızım için başvurduk ilgi alaka ve yaklaşımdan çok memnun kaldık.Kızımın yüksek düzeyde anksiyete bozukluğu vardı yapılan uygulamalar sonunda sorunun kaynağını tespit edip çözüm yolları önerileri ile problemlerimizi çözdük.şimdi karşılaştığı olaylar karşısında daha sakin ve çözüm odaklı.Feride hanıma güleryüzlü yaklaşımı ve bize sağladığı olumlu katkılardan dolayı çok teşekkür ederiz 18-08-2021

�in ..sel
Zamanlama
İlgi
Ortam

Feride hanımla olan çalışmalarımızdan çok memnun kaldım.Terapi ve sorgulama yöntemi çok iyiydi .Terapiden sonra ,takıntılı olan düşüncelerimden kurtulmayı başardım.Ve bu durum kısa sürede gerçekleşti.Feride hanıma teşekkür ederim . 21-06-2021

ul..enli
Zamanlama
İlgi
Ortam

Danışmanından çok memnun kaldım Olaylara bakışı ve olaylara çözümle işi gerçekten hayran kaldım Çok faydasını gördüm yıllarca uğraştığım problemleri bir çırpıda çözdü Kendisini çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum 07-06-2021

a..s
Zamanlama
İlgi
Ortam

EMDR konusunda uzman. Benim bile farkında olmadığım, beni üzen yıpratan sorunları kısa zamanda çözümlemeyi başardık. Alanında çok başarılı. Keşke daha önce yollarımız karşılaşsaydı. EMDR ve Feride Hocam sayesinde hayatım daha huzurlu ve mutlu. İyiki sizinle karşılaştık. Yeni hayatıma başladım diyebilirim. Teşekkür ederim. 21-05-2021

e..cu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 21-05-2021

7 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Feride Alaca Kaymaz Videoları

Sık Sorulan Sorular

Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz ile nasıl iletişime geçerim?
Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 61 79

Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz için nasıl randevu alabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz Kozalak Akademi Online Görüşme Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz Çocuk Gelişim Uzmanı, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Çocuklarda dil gelişimi, Çocuklarda duygusal gelişim, Büyüme Ve Gelişme Geriliği, Uyum Sorunları, Uyku alışkanlığı kazandırma ve uyku bozuklukları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz için muayene ücreti nedir?
Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Çocuk Gelişim Uzmanı Feride Alaca Kaymaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Uzmandan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.