BD
Soru Sahibi
25 Eylül 2018 13:31

Zonulin testi sonucu

İbrahim hocam oglum icin randevu almak icin aradim ancak 18 yasindan kucuklere bakmiyormussunuz oglum 26 aylik zonulintesti yaptirdik cikan sonuc 26.9 cocuk metabolizmadan randevu almaya calisiyoruz sizden tek ricam sonucun normal olup olmadigini ogrenmek tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İ. Can Çiftçi
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp , Fitoterapi

Merhaba Dilara Hanım, kanda zonulin düzeyinin 26,9 olması çoğu zaman ciddi bulgu oluşturmayacaktır. Ama diğer hastalıklar ile birlikte değerlendirildiğinde anlamlı olabilir. Geçmiş olsun.

30 Eylül 2018 17:08