ÜÇ
Soru Sahibi
4 Nisan 2019 12:30

Zirkonyum kaplama

İyi günler benim iki yaşını dolduracak oğlumun küçükken tek ön dişi kırıldı daha sonra yanında bulunan üç dişi de çürüdü ve düzgün bir şekilde çıkmasına engel oldu. Ön dört diş şu an çürük görünümünde. Bir doktora götürdük ve uyutulup dört dişinin çekilmesi gerektiğini söyledi. Ben araştırdım çekilince de iyi sonuçlar vermiyor. Zirkonyum kaplama yapılması iyi olmazmı acaba? Birgün gelecez muayene olmaya ama merak ettim sormak istedim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Kevser Kolçakoğlu
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Malesef ilgili dişin radyolojik ve klinik muayenesi yapılmadan bir cevap verilmesi mümkün değil

4 Nisan 2019 12:44